(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок
Адміністративне право

Адвокат з адміністративних справ

  • Всі види послуг для фізичних та юридичних осіб про адміністративні правопорушення
  • Комплексний супровід клієнтів на всіх стадіях адміністративних суперечок
  • Команда досвідчених адвокатів із успішною практикою більше 10 років
  • Оперативне реагування на клієнтський запит у режимі 24/7
Зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин
Основні послуги в напрямку адміністративних правопорушень
Практика Spravar в області
адміністративних правопорушень
Отримайте професійну
юридичну допомогу у вирішенні
вашого питання
Отримати консультацію
Захист у адміністративних справах
з юридичною компанією SPRAVAR
Деякі проекти
з практики компанії
Адвокат АО SPRAVAR успішно відстояла позивача з вимогою о скасуванні постанови інспектора
Стаття 126. Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила…..
Детальніше
Допомога адвоката SPRAVAR в отриманні пенсійного страхування
Восени 2021 року до офісу АО «SPRAVAR» звернулася громадянка, яка являється переселенкою, з питанням о пенсійному страхуванні...
Детальніше
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова успішно відстояла відповідача по позову про захист честі,…
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова, яка очолює Балаклійське відділення об’єднання нещодавно успішно відстояла відповідача по позову про захист…..
Детальніше
Завдяки зусиллям Адвоката SPRAVAR було знято арешт з нерухомого майна
Арешт нерухомого майна - це суттєва проблема, з якою можуть зіштовхнутись його власники. Внаслідок такого арешту власник арештованого нерухомого…..
Детальніше
Захист адвокатів Spravar в справі про службову недбалість
Під службовою недбалістю (ст.367 КК України) слід розуміти невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через…..
Детальніше
Зусиллями адвоката SPRAVAR підприємцю розблоковано податкову накладну на суму понад 3 млн.…
Протягом тривалого часу суттєвою проблемою для бізнесу є блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних органами…..
Детальніше
Не доводити до суду. Адвокат Микола Лесик домігся закриття справи, за ознаками ст. 286 КК України.
При дорожньо-транспортних пригодах ключове значення мають саме першочергові дії учасників безпосередньо на місці події. Правильне відібрання…..
Детальніше
Адвокатом SPRAVAR Валентином Дудником знято арешт з майна підприємця
Кримінально-правова практика потребує виняткової кваліфікації юриста через особливу складність таких справ. Кожен крок та кожне рішення у даних…..
Детальніше
Введено в дію Закон України щодо захисту інтересів боржників від недобросовісних дій кредиторів…
Одна з найбільш розповсюджених правових проблем, для вирішення якої звертаються до Spravar, – це протидія незаконним діям кредиторів та колекторських…..
Детальніше
Висновок Верховного Суду щодо вимог, які пред’являються до форми заповіту
Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду, розглядаючи справу № 692/1164/18, постановою від 24.03.2021 року роз’яснив вимоги, які висуваються…..
Детальніше
Стягнення майнової та моральної шкоди завданої затопленням квартири
При розгляді справи №716/12945/19 Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду встановив, що цивільне…..
Детальніше
Розірвання договору оренди землі
Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду скасував судові рішення районного та апеляційного судів…..
Детальніше
Правова допомога у вирішенні питання стосовно стягнення грошових коштів за договором поставки
До адвокатського об’єднання Spravar звернувся Фізична особа-підприємець який прохав допомогти у вирішенні питання стосовно стягнення грошових…..
Детальніше
Дострокове розірвання договору оренди приміщення
До юридичної компанії Spravar звернулась приватна медична установа (відповідач), до якої міською радою (позивач) був поданий позов до Господарського…..
Детальніше
Припинення незаконного стягнення коштів з клієнта
До юридичної компанії Spravar звернулась фізична особа в зв’язку зі стягненням з неї коштів на користь банківської установи за виконавчим написом…..
Детальніше
Надання юридичної допомоги з приводу фактичної перевірки підприємства державною податковою…
У квітні поточного року до адвокатського об’єднання звернувся клієнт, який просив надати йому юридичну допомогу з приводу фактичної перевірки…..
Детальніше
Позов про визнання протиправними та скасування 24 рішень комісії Головного управління ДПС у…
Клієнтом адвокатського об'єдання - ТОВ «Х» були складені Розрахунки коригування (далі –РК) кількісних і вартісних показників до податкових накладних…..
Детальніше
Надання правової допомоги у кримінальному провадженні
До адвокатського об'єдання звернулося одне з комунальних підприємств області з проханням про надання правової допомоги у кримінальному провадженні…..
Детальніше
Повернення майна через судове рішення
За юридичною допомогою звернулась фізична особа-підприємець з питанням щодо шахрайських дій з боку посадових осіб Підприємства під час укладання…..
Детальніше
Звільнення клієнта з-під варти
В 2017-2018 році працівниками юрфірми Spravar здійснювався захист гр. Семенова А.В. в ході досудового слідства СУ ГУНП в Харківській області…..
Детальніше
4 поради тим, хто потребує
адміністративного захисту
У Вас є питання?
Напишіть нам його
прямо зараз
Задати питання

Адвокат з адміністративних справ Харків

Адвокатська компанія Spravar пропонує всі види послуг для фізичних та юридичних осіб з адміністративних правопорушень. Ми беремося за вирішення будь-яких справ, комплексно супроводжуючи наших клієнтів на всіх стадіях адміністративного судочинства. Співпраця зі Spravar – це команда досвідчених адвокатів з адміністративних справ та оперативне реагування на клієнтський запит у режимі 24/7.

Наші спеціалісти проконсультують вас з питань притягнення до адміністративної відповідальності. Звернувшись до нас за допомогою, ви отримаєте комплексний аналіз ознак адміністративного правопорушення та оцінку правомірності звинувачень на вашу адресу. Якщо буде така можливість, наші адвокати намагатимуться врегулювати адміністративні суперечки у досудовому порядку. Але якщо справа дійде до судів, ми надамо вам кваліфікований захист. Вивчивши всі матеріали справи, підготуємо стратегію, зберемо підтвердження, процесуальні документи. Ми зробимо все, що в наших силах, щоб справа була вирішена на користь нашого клієнта. Але якщо у вас вже є рішення щодо адміністративної справи, ми допоможемо вам оскаржити його.

В області адміністративного правопорушення Spravar готовий запропонувати свою допомогу у таких випадках:

Ми беремося навіть за найскладніші та найважчі випадки. Наші адвокати з адміністративних справ досконально вивчать всі матеріали справи, зберуть доказову базу на вашу користь і добиватимуться в суді позитивного рішення для вас. Ми виробимо лінію поведінки та стратегію захисту, щоб ви мали змогу відстоювати свої права на якісно високому рівні. Компанія Spravar готова запропонувати своїм клієнтам супровід у всіх адміністративних справах.

Адвокатське об'єднання Spravar

Якісна юридична допомога адвоката з адміністративних справ від Spravar дозволить вам з найкращим результатом вирішити адміністративні суперечки або отримати найкращий захист у суді. Співпраця з нами буде для вас приємною і легкою, адже ми ведемо всі наші справи на принципах повної відкритості для наших клієнтів, дотримуючись 100% конфіденційності, перед третіми сторонами. Ми маємо великий досвід роботи і стикалися вже практичними з усіма можливими випадками в адміністративному судочинстві, а тому ще на етапі консультації, вивчивши всі факти у справі, зможемо спрогнозувати на яке підсумкове рішення можна розраховувати.

З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!