(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок
Цивільне право

Послуги адвоката та юриста у цивільних справах

  • Надаємо весь комплекс послуг у сфері цивільного права
  • Захищаємо права та інтереси клієнтів за найбільш вигідною для них стратегією
  • Більше 10 років юридичної практики у вирішенні найскладніших справ
  • На зв'язку з клієнтами без вихідних 7 днів на тиждень
Зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин
Послуги юриста в напрямку
цивільного права
Практика Spravar в області
Цивільного права
Отримайте професійну
юридичну допомогу у вирішенні
вашого питання
Отримати консультацію
Захист у цивільних справах
з юридичною компанією SPRAVAR
Деякі проекти
з практики компанії
Адвокат АО SPRAVAR успішно відстояла позивача з вимогою о скасуванні постанови інспектора
Стаття 126. Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила…..
Детальніше
Допомога адвоката SPRAVAR в отриманні пенсійного страхування
Восени 2021 року до офісу АО «SPRAVAR» звернулася громадянка, яка являється переселенкою, з питанням о пенсійному страхуванні...
Детальніше
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова успішно відстояла відповідача по позову про захист честі,…
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова, яка очолює Балаклійське відділення об’єднання нещодавно успішно відстояла відповідача по позову про захист…..
Детальніше
Завдяки зусиллям Адвоката SPRAVAR було знято арешт з нерухомого майна
Арешт нерухомого майна - це суттєва проблема, з якою можуть зіштовхнутись його власники. Внаслідок такого арешту власник арештованого нерухомого…..
Детальніше
Захист адвокатів Spravar в справі про службову недбалість
Під службовою недбалістю (ст.367 КК України) слід розуміти невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через…..
Детальніше
Зусиллями адвоката SPRAVAR підприємцю розблоковано податкову накладну на суму понад 3 млн.…
Протягом тривалого часу суттєвою проблемою для бізнесу є блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних органами…..
Детальніше
Не доводити до суду. Адвокат Микола Лесик домігся закриття справи, за ознаками ст. 286 КК України.
При дорожньо-транспортних пригодах ключове значення мають саме першочергові дії учасників безпосередньо на місці події. Правильне відібрання…..
Детальніше
Адвокатом SPRAVAR Валентином Дудником знято арешт з майна підприємця
Кримінально-правова практика потребує виняткової кваліфікації юриста через особливу складність таких справ. Кожен крок та кожне рішення у даних…..
Детальніше
Введено в дію Закон України щодо захисту інтересів боржників від недобросовісних дій кредиторів…
Одна з найбільш розповсюджених правових проблем, для вирішення якої звертаються до Spravar, – це протидія незаконним діям кредиторів та колекторських…..
Детальніше
Висновок Верховного Суду щодо вимог, які пред’являються до форми заповіту
Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду, розглядаючи справу № 692/1164/18, постановою від 24.03.2021 року роз’яснив вимоги, які висуваються…..
Детальніше
Стягнення майнової та моральної шкоди завданої затопленням квартири
При розгляді справи №716/12945/19 Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду встановив, що цивільне…..
Детальніше
Розірвання договору оренди землі
Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду скасував судові рішення районного та апеляційного судів…..
Детальніше
Правова допомога у вирішенні питання стосовно стягнення грошових коштів за договором поставки
До адвокатського об’єднання Spravar звернувся Фізична особа-підприємець який прохав допомогти у вирішенні питання стосовно стягнення грошових…..
Детальніше
Дострокове розірвання договору оренди приміщення
До юридичної компанії Spravar звернулась приватна медична установа (відповідач), до якої міською радою (позивач) був поданий позов до Господарського…..
Детальніше
Припинення незаконного стягнення коштів з клієнта
До юридичної компанії Spravar звернулась фізична особа в зв’язку зі стягненням з неї коштів на користь банківської установи за виконавчим написом…..
Детальніше
Надання юридичної допомоги з приводу фактичної перевірки підприємства державною податковою…
У квітні поточного року до адвокатського об’єднання звернувся клієнт, який просив надати йому юридичну допомогу з приводу фактичної перевірки…..
Детальніше
Позов про визнання протиправними та скасування 24 рішень комісії Головного управління ДПС у…
Клієнтом адвокатського об'єдання - ТОВ «Х» були складені Розрахунки коригування (далі –РК) кількісних і вартісних показників до податкових накладних…..
Детальніше
Надання правової допомоги у кримінальному провадженні
До адвокатського об'єдання звернулося одне з комунальних підприємств області з проханням про надання правової допомоги у кримінальному провадженні…..
Детальніше
Повернення майна через судове рішення
За юридичною допомогою звернулась фізична особа-підприємець з питанням щодо шахрайських дій з боку посадових осіб Підприємства під час укладання…..
Детальніше
Звільнення клієнта з-під варти
В 2017-2018 році працівниками юрфірми Spravar здійснювався захист гр. Семенова А.В. в ході досудового слідства СУ ГУНП в Харківській області…..
Детальніше
4 поради тим, хто потребує
захисту в цивільних справах
У Вас є питання?
Напишіть нам його
прямо зараз
Задати питання

Послуги адвоката та юриста у цивільних справах

Вам потрібна консультація юриста чи адвоката у цивільних справах та якісний та ефективний захист у цивільній справі в суді? Юридична компанія Spravar надає повний комплекс послуг у сфері цивільного права у Харкові. Команда досвідчених адвокатів зі стажем понад 10 років захищає права та законні інтереси наших клієнтів, виробивши найефективнішу стратегію. Ми беремося за вирішення найскладніших справ та тримаємо зв'язок із клієнтом 7 днів на тиждень.

Великий досвід, а також високий відсоток рішень, винесених на користь наших клієнтів, дозволяють нам під час вивчення справи прогнозувати з ймовірністю 99%. Після звернення до нас за допомогою у цивільних справах, наші фахівці проконсультують вас у справі, як поводитися і що говорити, які документи підписувати, а які - ні. Адвокати у цивільних справах Spravar проведуть правовий аналіз ситуації та дадуть свою юридичну оцінку. Якщо до звернення до нас ваші права порушувалися процесуально, ми зможемо виявити подібні порушення та вжити відповідних заходів на користь клієнта. Наші адвокати проведуть юридичну експертизу всіх наявних у справі документів.

Консультація адвоката у цивільних справах

При проведенні цивільних угод дуже важливо врахувати всі моменти та нюанси, які можуть обмежувати ваш інтерес. Складання документів у таких справах є дуже відповідальним заходом. Адже за бажання можна його скласти так, що з'явиться можливість трактувати вказані в ньому дані подвійно, від чого ви можете опинитися в програшному становищі. Наші фахівці опрацьовують договори та угоди, супроводжують цивільні угоди від підготовки документів до безпосередньої участі. Ми допоможемо вам скласти як типові договори та угоди, так і індивідуальні, врахувавши всі побажання та вимоги. Звертаючись до адвокатів Spravar, ви отримаєте надійне представлення ваших інтересів у судах та контроль виконання судових рішень.

В галузі цивільного права адвокати агентства Spravar компетентно допоможуть вам у таких напрямках:

У всіх перерахованих вище практиках своєчасна та якісна допомога адвокатів Spravar дозволить вам вирішити справу з найкращим результатом на свою користь. Ми допоможемо розірвати невигідний договір або визнати його недійсним, стягнути неустойки, якщо друга сторона не виконує взяті за договором зобов'язання у повному обсязі. При винесенні щодо вас незаконних рішень з боку органів державної влади – допоможемо стягнути матеріальну та моральну компенсацію.

Вартість послуг адвоката у цивільних справах

Адвокати з цивільних справ Spravar допоможуть вам врегулювати всі майнові, трудові, сімейні та спадкові суперечки. Ми допоможемо скласти заповіт, домогтися його виконання та визнання частки у спадок. Вартість послуг адвоката у цивільних справах залежить від складності справи, але ми завжди намагаємось забезпечити оптимальну ціну.

Надамо юридичну допомогу в суді під час шлюборозлучного процесу, захист батьківських прав, оформлення та розірвання шлюбного договору за доступною ціною. У разі майнових спорів захистимо ваше право на майно. Юридична компанія Spravar у Харкові готова захищати ваші права у цивільних справах. Ми гарантуємо комплексний підхід до вирішення суперечок, вивчаючи справу досконало та знаходячи найбільш оптимальне та позитивне рішення для нашого клієнта. Громадянське право досить популярна і звичайна сфера, адже всі ми по життю стикаємося з тими чи іншими його проявами. Наш багаторічний досвід дозволить вам отримати найякіснішу адвокатську підтримку. Ми гарантуємо повне нерозголошення отриманої нами інформації стороннім особам.

 

З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!