(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок
Правова допомога для бізнесу

Юридичні послуги для бізнесу. Бізнес юрист

  • Всі види юридичних послуг для організацій і постійний зв'язок із клієнтом
  • Всебічний правовий захист бізнесу
  • Підтримка від команди юристів із 10-річним досвідом
Зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин
Основні послуги, які надаються
бізнесу
Практика правової допомоги бізнесу
Отримайте професійну
юридичну допомогу у вирішенні
вашого питання
Отримати консультацію
Захист бізнесу
з юридичною компанією SPRAVAR
Деякі проекти
з практики компанії
Адвокат АО SPRAVAR успішно відстояла позивача з вимогою о скасуванні постанови інспектора
Стаття 126. Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила…..
Детальніше
Допомога адвоката SPRAVAR в отриманні пенсійного страхування
Восени 2021 року до офісу АО «SPRAVAR» звернулася громадянка, яка являється переселенкою, з питанням о пенсійному страхуванні...
Детальніше
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова успішно відстояла відповідача по позову про захист честі,…
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова, яка очолює Балаклійське відділення об’єднання нещодавно успішно відстояла відповідача по позову про захист…..
Детальніше
Завдяки зусиллям Адвоката SPRAVAR було знято арешт з нерухомого майна
Арешт нерухомого майна - це суттєва проблема, з якою можуть зіштовхнутись його власники. Внаслідок такого арешту власник арештованого нерухомого…..
Детальніше
Захист адвокатів Spravar в справі про службову недбалість
Під службовою недбалістю (ст.367 КК України) слід розуміти невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через…..
Детальніше
Зусиллями адвоката SPRAVAR підприємцю розблоковано податкову накладну на суму понад 3 млн.…
Протягом тривалого часу суттєвою проблемою для бізнесу є блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних органами…..
Детальніше
Не доводити до суду. Адвокат Микола Лесик домігся закриття справи, за ознаками ст. 286 КК України.
При дорожньо-транспортних пригодах ключове значення мають саме першочергові дії учасників безпосередньо на місці події. Правильне відібрання…..
Детальніше
Адвокатом SPRAVAR Валентином Дудником знято арешт з майна підприємця
Кримінально-правова практика потребує виняткової кваліфікації юриста через особливу складність таких справ. Кожен крок та кожне рішення у даних…..
Детальніше
Введено в дію Закон України щодо захисту інтересів боржників від недобросовісних дій кредиторів…
Одна з найбільш розповсюджених правових проблем, для вирішення якої звертаються до Spravar, – це протидія незаконним діям кредиторів та колекторських…..
Детальніше
Висновок Верховного Суду щодо вимог, які пред’являються до форми заповіту
Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду, розглядаючи справу № 692/1164/18, постановою від 24.03.2021 року роз’яснив вимоги, які висуваються…..
Детальніше
Стягнення майнової та моральної шкоди завданої затопленням квартири
При розгляді справи №716/12945/19 Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду встановив, що цивільне…..
Детальніше
Розірвання договору оренди землі
Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду скасував судові рішення районного та апеляційного судів…..
Детальніше
Правова допомога у вирішенні питання стосовно стягнення грошових коштів за договором поставки
До адвокатського об’єднання Spravar звернувся Фізична особа-підприємець який прохав допомогти у вирішенні питання стосовно стягнення грошових…..
Детальніше
Дострокове розірвання договору оренди приміщення
До юридичної компанії Spravar звернулась приватна медична установа (відповідач), до якої міською радою (позивач) був поданий позов до Господарського…..
Детальніше
Припинення незаконного стягнення коштів з клієнта
До юридичної компанії Spravar звернулась фізична особа в зв’язку зі стягненням з неї коштів на користь банківської установи за виконавчим написом…..
Детальніше
Надання юридичної допомоги з приводу фактичної перевірки підприємства державною податковою…
У квітні поточного року до адвокатського об’єднання звернувся клієнт, який просив надати йому юридичну допомогу з приводу фактичної перевірки…..
Детальніше
Позов про визнання протиправними та скасування 24 рішень комісії Головного управління ДПС у…
Клієнтом адвокатського об'єдання - ТОВ «Х» були складені Розрахунки коригування (далі –РК) кількісних і вартісних показників до податкових накладних…..
Детальніше
Надання правової допомоги у кримінальному провадженні
До адвокатського об'єдання звернулося одне з комунальних підприємств області з проханням про надання правової допомоги у кримінальному провадженні…..
Детальніше
Повернення майна через судове рішення
За юридичною допомогою звернулась фізична особа-підприємець з питанням щодо шахрайських дій з боку посадових осіб Підприємства під час укладання…..
Детальніше
Звільнення клієнта з-під варти
В 2017-2018 році працівниками юрфірми Spravar здійснювався захист гр. Семенова А.В. в ході досудового слідства СУ ГУНП в Харківській області…..
Детальніше
4 поради організаціям з приводу
юридичних питань
У Вас є питання?
Напишіть нам його
прямо зараз
Задати питання

Юридичні послуги для бізнесу. Бізнес юрист

В рамках юридичних послуг для бізнесу ми пропонуємо постійну співпрацю з компаніями та малим бізнесом. Послуга полягає в постійній допомозі та наявності бізнес юриста для вашої компанії. Бізнес-юристи надають послуги в офісі Spravar, а також в офісі клієнта на запит.

В рамках юридичних послуг для бізнесу надаються:

Пропонуємо професійну юридичну підтримку малому бізнесу та великим компаніям. У разі судової суперечки забезпечуємо свою участь у судових засіданнях та готуємо позовні заяви. Багаторічна практика ведення різних видів судових справ дозволяє корпоративним юристам Spravar ретельно підготувати відповідну процесуальну стратегію у кожному конкретному випадку. Оцінка ризику у разі дозволяє уникнути непотрібних витрат за тривалий процес.

Всі деталі та умови співпраці завжди узгоджуються безпосередньо з клієнтом. Після визначення та прийняття пропозиції щодо співпраці ми надсилаємо клієнту відповідний договір на надання юридичних послуг для бізнесу. У нашій діяльності досі цей вид співпраці неодноразово був найвигіднішою формою для наших клієнтів.

Юридичні послуги для бізнесу – це не завжди постійна передплата. Передплата не завжди відповідає всім очікуванням клієнтів. У нас є інші форми надання послуг бізнес-юриста для підприємців. Ціль полягає в тому, щоб досягти оптимальної продуктивності за розумною ціною. Таким чином, пропозиція юридичних послуг для бізнесу завжди відповідає очікуванням та консультаціям через індивідуальні переговори.

З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!