(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок
Господарське право

Адвокат
у господарських справах

  • Всі види послуг для фізичних та юридичних осіб у сфері господарського права
  • Всебічний супровід клієнтів у будь-яких господарських справах
  • Команда професійних адвокатів із успішною практикою більше 10 років
  • Оперативне реагування на Ваш запит у будь-який час
Зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин
Основні послуги в напрямку
господарського права
Практика Spravar в області
господарського права
Отримайте професійну
юридичну допомогу у вирішенні
вашого питання
Отримати консультацію
Захист у господарських справах
з юридичною компанією SPRAVAR
Деякі проекти
з практики компанії
Адвокат АО SPRAVAR успішно відстояла позивача з вимогою о скасуванні постанови інспектора
Стаття 126. Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила…..
Детальніше
Допомога адвоката SPRAVAR в отриманні пенсійного страхування
Восени 2021 року до офісу АО «SPRAVAR» звернулася громадянка, яка являється переселенкою, з питанням о пенсійному страхуванні...
Детальніше
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова успішно відстояла відповідача по позову про захист честі,…
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова, яка очолює Балаклійське відділення об’єднання нещодавно успішно відстояла відповідача по позову про захист…..
Детальніше
Завдяки зусиллям Адвоката SPRAVAR було знято арешт з нерухомого майна
Арешт нерухомого майна - це суттєва проблема, з якою можуть зіштовхнутись його власники. Внаслідок такого арешту власник арештованого нерухомого…..
Детальніше
Захист адвокатів Spravar в справі про службову недбалість
Під службовою недбалістю (ст.367 КК України) слід розуміти невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через…..
Детальніше
Зусиллями адвоката SPRAVAR підприємцю розблоковано податкову накладну на суму понад 3 млн.…
Протягом тривалого часу суттєвою проблемою для бізнесу є блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних органами…..
Детальніше
Не доводити до суду. Адвокат Микола Лесик домігся закриття справи, за ознаками ст. 286 КК України.
При дорожньо-транспортних пригодах ключове значення мають саме першочергові дії учасників безпосередньо на місці події. Правильне відібрання…..
Детальніше
Адвокатом SPRAVAR Валентином Дудником знято арешт з майна підприємця
Кримінально-правова практика потребує виняткової кваліфікації юриста через особливу складність таких справ. Кожен крок та кожне рішення у даних…..
Детальніше
Введено в дію Закон України щодо захисту інтересів боржників від недобросовісних дій кредиторів…
Одна з найбільш розповсюджених правових проблем, для вирішення якої звертаються до Spravar, – це протидія незаконним діям кредиторів та колекторських…..
Детальніше
Висновок Верховного Суду щодо вимог, які пред’являються до форми заповіту
Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду, розглядаючи справу № 692/1164/18, постановою від 24.03.2021 року роз’яснив вимоги, які висуваються…..
Детальніше
Стягнення майнової та моральної шкоди завданої затопленням квартири
При розгляді справи №716/12945/19 Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду встановив, що цивільне…..
Детальніше
Розірвання договору оренди землі
Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду скасував судові рішення районного та апеляційного судів…..
Детальніше
Правова допомога у вирішенні питання стосовно стягнення грошових коштів за договором поставки
До адвокатського об’єднання Spravar звернувся Фізична особа-підприємець який прохав допомогти у вирішенні питання стосовно стягнення грошових…..
Детальніше
Дострокове розірвання договору оренди приміщення
До юридичної компанії Spravar звернулась приватна медична установа (відповідач), до якої міською радою (позивач) був поданий позов до Господарського…..
Детальніше
Припинення незаконного стягнення коштів з клієнта
До юридичної компанії Spravar звернулась фізична особа в зв’язку зі стягненням з неї коштів на користь банківської установи за виконавчим написом…..
Детальніше
Надання юридичної допомоги з приводу фактичної перевірки підприємства державною податковою…
У квітні поточного року до адвокатського об’єднання звернувся клієнт, який просив надати йому юридичну допомогу з приводу фактичної перевірки…..
Детальніше
Позов про визнання протиправними та скасування 24 рішень комісії Головного управління ДПС у…
Клієнтом адвокатського об'єдання - ТОВ «Х» були складені Розрахунки коригування (далі –РК) кількісних і вартісних показників до податкових накладних…..
Детальніше
Надання правової допомоги у кримінальному провадженні
До адвокатського об'єдання звернулося одне з комунальних підприємств області з проханням про надання правової допомоги у кримінальному провадженні…..
Детальніше
Повернення майна через судове рішення
За юридичною допомогою звернулась фізична особа-підприємець з питанням щодо шахрайських дій з боку посадових осіб Підприємства під час укладання…..
Детальніше
Звільнення клієнта з-під варти
В 2017-2018 році працівниками юрфірми Spravar здійснювався захист гр. Семенова А.В. в ході досудового слідства СУ ГУНП в Харківській області…..
Детальніше
4 поради тим, хто зіткнувся
з питаннями з господарського права
У Вас є питання?
Напишіть нам його
прямо зараз
Задати питання

Адвокат, юрист у господарських справах Харків

Адвокат, юрист по господарським справам у Харкові від адвокатської компанії Spravar. Ми пропонуємо юридичне обслуговування бізнесу для юридичних осіб та приватних підприємців. Адвокати з господарських справ Spravar, які мають значний досвід, більше 10 років успішної практики, нададуть вам всебічний супровід у будь-яких господарських суперечках. При цьому наші спеціалісти знаходяться на зв'язку та оперативно реагують на ваші запити у будь-який час.

Юридичне обслуговування бізнесу

У напрямку господарського права Spravar надає широкий спектр послуг. Наші фахівці проконсультують вас з будь-яких питань господарювання. Розроблять проекти господарських договорів та супроводжують їх укладання та розірвання. Досвідчені адвокати у господарських справах Spravar проведуть правовий аналіз угод та документів. Юридичне обслуговування бізнесу на всіх етапах:

Якщо вашому підприємству необхідно розробити внутрішню документацію, а штатного юриста у господарських справах у вас немає – Spravar розробить внутрішні документи щодо господарської діяльності підприємства. Ми пропонуємо юридичний супровід під час перевірок контролюючими органами та органами державної влади, а також допомогу по стягненню заборгованості.

Практики АО Spravar у галузі господарського права:

Юридичний супровід компанії в господарських справах від Spravar дозволить вам найвигідніше захистити своє підприємство та свої права. Ми захистимо вас та розробимо найбільш вигідну позицію у господарських спорах, супроводжимо на всіх етапах перевірок, здійснимо своєчасне подання звітності, а також захистимо ваші законні інтереси у судах.

Адвокатське об'єднання SPRAVAR

Компанія Spravar – надійний юридичний партнер у господарських справах у Харкові. Ми гарантуємо повну прозорість роботи з нами, проводимо вичерпні консультації у господарській сфері, всі свої дії докладно пояснюємо, щоб клієнт завжди був у курсі того, що відбувається. До кожної справи ми підходимо індивідуально та детально вивчаємо ситуацію з усіх боків, що дозволяє нам на основі багаторічного успішного досвіду вибудовувати найбільш вигідну для клієнта стратегію у його справі та прогнозування з високою ймовірністю кінцевого рішення. Дотримуємося принципу конфіденційності. Інформація, одержана від клієнта, не розголошується третім особам.

З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!