(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок
Богдан Криницкий - юрист Spravar
Юрист

Має багаторічний досвід та знання сфері земельних відносин, практичного застосування норм земельного та пов’язаного з ним законодавства

Отримати консультацію
Богдан Криницький

Освіта:

Університет внутрішніх справ м. Харків (спеціальність – правознавство, при­своєно кваліфікацію «юрист»);

Харківський національний аграрний університет ім. В.В.Докучаєва (спеціальність – землевпорядкування та кадастр, при­своєно кваліфікацію «інженер-землевпорядник»);

Харківський регіональний інститут держаного управління НАДУ при Президентові України (спеціальність – державне управління, при­своєно кваліфікацію «магістр державного управління»).

Професійний досвід

У 2004-2021 роках проходив службу в державних органах земельних ресурсів. За період роботи працював в п’яти районах Харківської області, у тому числі в чотирьох з них на посаді начальника районного відділу земельних ресурсів. З 2009 року тривалий час обіймав посаду начальника відділу державної землевпорядної експертизи ГУ Держземагентства/Держгеокадастру у Харківській області.

У 2015 році нагороджений найвищою відомчою заохочувальною відзнакою – нагрудним знаком «ЗНАК ПОШАНИ» Держземагентства України.

 Сфера практики: Спеціалізується на всьому спектрі земельних правовідносин, забезпеченні проведення робіт із землеустрою з метою набуття прав на земельні ділянки різного цільового призначення та для різних потреб. Також, має практику представництва інтересів клієнтів з будь-яких питань у сфері земельних відносин (цивільні, господарські справи, оскарження дій або бездіяльності органів виконавчої влади або місцевого самоврядування, їх посадових осіб тощо)

Вся Команда
З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!