(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок
Микола Халін
Партнер

Заслужений юрист України, адвокат. Спеціалізується на господарському, податковому, кримінальному праві. Володіє глибокими знаннями кримінального процесу, досудового та судового захисту.

Отримати консультацію
Микола Халін

Освіта

Харківський юридичний інститут (нині Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого). Здобув ступінь кандидата фармацевтичних наук (дисертація на тему правового регулювання руху сильнодіючих і наркотичних засобів).

Пройшов навчання з проблем боротьби з тероризмом в навчальному центрі правопорядку в США.

Професійний досвід

Має більш ніж 45-річний досвід юридичної практики. Почав кар’єру юриста у 1973 році як слідчий і за 30 наступних років пройшов шлях до керівника слідчих органів МВС області. Обіймав керівні оперативні посади в системі МВС. Після виходу у відставку перейшов працювати в фіскальне відомство і має більш ніж 5-ти річний стаж роботи в сфері податків і зборів. Є авторитетним фахівцем із захисту інтересів у правоохоронних і судових органах всіх рівнів.

Удостоєний вищих нагород МВС України та інших державних органів України. За розкриття конкретного особливо тяжкого злочину в системі Міністерства оборони України нагороджений особистою вогнепальною зброєю.

Має досвід викладання в Харківському національному фармацевтичному університеті.

Є керуючим партнером компанії SPRAVAR з дня її заснування.

Вся Команда
Нагороди
  • Заслужений юрист України
  • Відзнака Міністерства внутрішніх справ України «Лицар Закону»
З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!