(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок
Корпоративне право

Юридичні консультації для бізнесу. Корпоративний юрист для бізнесу

  • Всі види реєстраційних послуг для фізичних та юридичних осіб
  • Юридичне консультування з питань реєстрації і оперативне задоволення клієнтського запиту
  • Допомога професійних адвокатів із 10-річною практикою
Зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин
Основні послуги в напрямку
корпоративного права
Практика Spravar в области
корпоративного права
Отримайте професійну
юридичну допомогу у вирішенні
вашого питання
Отримати консультацію
Супровід реєстрації
юридичною компанією SPRAVAR
Деякі проекти
з практики компанії
Адвокат АО SPRAVAR успішно відстояла позивача з вимогою о скасуванні постанови інспектора
Стаття 126. Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила…..
Детальніше
Допомога адвоката SPRAVAR в отриманні пенсійного страхування
Восени 2021 року до офісу АО «SPRAVAR» звернулася громадянка, яка являється переселенкою, з питанням о пенсійному страхуванні...
Детальніше
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова успішно відстояла відповідача по позову про захист честі,…
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова, яка очолює Балаклійське відділення об’єднання нещодавно успішно відстояла відповідача по позову про захист…..
Детальніше
Завдяки зусиллям Адвоката SPRAVAR було знято арешт з нерухомого майна
Арешт нерухомого майна - це суттєва проблема, з якою можуть зіштовхнутись його власники. Внаслідок такого арешту власник арештованого нерухомого…..
Детальніше
Захист адвокатів Spravar в справі про службову недбалість
Під службовою недбалістю (ст.367 КК України) слід розуміти невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через…..
Детальніше
Зусиллями адвоката SPRAVAR підприємцю розблоковано податкову накладну на суму понад 3 млн.…
Протягом тривалого часу суттєвою проблемою для бізнесу є блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних органами…..
Детальніше
Не доводити до суду. Адвокат Микола Лесик домігся закриття справи, за ознаками ст. 286 КК України.
При дорожньо-транспортних пригодах ключове значення мають саме першочергові дії учасників безпосередньо на місці події. Правильне відібрання…..
Детальніше
Адвокатом SPRAVAR Валентином Дудником знято арешт з майна підприємця
Кримінально-правова практика потребує виняткової кваліфікації юриста через особливу складність таких справ. Кожен крок та кожне рішення у даних…..
Детальніше
Введено в дію Закон України щодо захисту інтересів боржників від недобросовісних дій кредиторів…
Одна з найбільш розповсюджених правових проблем, для вирішення якої звертаються до Spravar, – це протидія незаконним діям кредиторів та колекторських…..
Детальніше
Висновок Верховного Суду щодо вимог, які пред’являються до форми заповіту
Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду, розглядаючи справу № 692/1164/18, постановою від 24.03.2021 року роз’яснив вимоги, які висуваються…..
Детальніше
Стягнення майнової та моральної шкоди завданої затопленням квартири
При розгляді справи №716/12945/19 Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду встановив, що цивільне…..
Детальніше
Розірвання договору оренди землі
Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду скасував судові рішення районного та апеляційного судів…..
Детальніше
Правова допомога у вирішенні питання стосовно стягнення грошових коштів за договором поставки
До адвокатського об’єднання Spravar звернувся Фізична особа-підприємець який прохав допомогти у вирішенні питання стосовно стягнення грошових…..
Детальніше
Дострокове розірвання договору оренди приміщення
До юридичної компанії Spravar звернулась приватна медична установа (відповідач), до якої міською радою (позивач) був поданий позов до Господарського…..
Детальніше
Припинення незаконного стягнення коштів з клієнта
До юридичної компанії Spravar звернулась фізична особа в зв’язку зі стягненням з неї коштів на користь банківської установи за виконавчим написом…..
Детальніше
Надання юридичної допомоги з приводу фактичної перевірки підприємства державною податковою…
У квітні поточного року до адвокатського об’єднання звернувся клієнт, який просив надати йому юридичну допомогу з приводу фактичної перевірки…..
Детальніше
Позов про визнання протиправними та скасування 24 рішень комісії Головного управління ДПС у…
Клієнтом адвокатського об'єдання - ТОВ «Х» були складені Розрахунки коригування (далі –РК) кількісних і вартісних показників до податкових накладних…..
Детальніше
Надання правової допомоги у кримінальному провадженні
До адвокатського об'єдання звернулося одне з комунальних підприємств області з проханням про надання правової допомоги у кримінальному провадженні…..
Детальніше
Повернення майна через судове рішення
За юридичною допомогою звернулась фізична особа-підприємець з питанням щодо шахрайських дій з боку посадових осіб Підприємства під час укладання…..
Детальніше
Звільнення клієнта з-під варти
В 2017-2018 році працівниками юрфірми Spravar здійснювався захист гр. Семенова А.В. в ході досудового слідства СУ ГУНП в Харківській області…..
Детальніше
4 поради тим, хто потребує
допомоги з реєстрації
У Вас є питання?
Напишіть нам його
прямо зараз
Задати питання

Юридичні консультації для бізнесу. Корпоративний юрист для бізнесу

Корпоративний юрист компанії Spravar надає юридичні консультації для бізнесу, охоплюючи всі аспекти, пов'язані з веденням підприємницької діяльності. Вони призначені, зокрема, для підприємців та людей, які планують розпочати підприємницьку діяльність. Консультації надаються безпосередньо у нашому офісі. Також можлива організація зустрічі у клієнта або її дистанційне проведення телефоном або відеоконференції.

Попит на юридичні послуги серед компаній постійно зростає, тому юрист для бізнесу від Spravar намагається пропонувати широкий спектр послуг, які відповідають потребам клієнтів. Ми надаємо постійні юридичні консультації для бізнесу, що дозволяє надавати комплексну та всебічну допомогу компаніям. Корпоративні юристи мають великий досвід у сфері трудового права. Цей юридичний аспект дуже часто є важливим елементом підприємства і дуже впливає на його функціонування. Ми провели десятки справ у галузі трудового права, що дозволяє ефективно визначати ризик у кожному з цих типів справ.

Юридичні послуги для IT компаній

Юристи для бізнесу надають послуги також IT компаніям. Ми забезпечуємо повний комплекс юридичних послуг компаніям, які працюють у сфері IT та інтернет-комерції.

Підприємці, які ведуть бізнес в інтернеті, повинні пам'ятати, щоб належним чином підготувати регламент своїх магазинів. До високої якості послуг також відноситься використання ефективних та швидких юридичних механізмів у компанії. Клієнт магазину повинен отримати всю інформацію, і положення правил магазину не можуть суперечити положенням щодо заборонених пунктів.

Юридична допомога корпоративного юриста також включає створення процедур захисту персональних даних в компаніях.

Юридичні консультації завжди проводяться з дотриманням професійної таємниці, у стриманій та приватній обстановці. Наші офіси знаходяться в Харкові, Києві, Балаклії та Ізюмі. Ви завжди можете зв'язатися з нами та отримати оперативну юридичну консультацію корпоративного юриста для бізнесу.

З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!