(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок
Кримінальне право

Адвокат
по кримінальним справам Харків

  • Всі види послуг для фізичних та юридичних осіб у сфері кримінального права
  • Комплексний супровід клієнтів на всіх стадіях кримінального провадження
  • Команда досвідчених адвокатів із успішною практикою більше 10 років
  • Оперативне реагування на клієнтський запит у режимі 24/7
Зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин
Основні послуги в напрямку
карного права
Практика кримінального права SPRAVAR
Отримайте професійну
консультацію про рішення
вашого питання
Отримати консультацію
Захист у кримінальних справах
з юридичною компанією SPRAVAR
Деякі проекти
з практики компанії
Надання правової допомоги у кримінальному провадженні
До адвокатського об'єдання звернулося одне з комунальних підприємств області з проханням про надання правової допомоги у кримінальному провадженні…..
Детальніше
Неправомірна вигода. Захист клієнта Spravar
До юридичної компанії Spravar звернувся клієнт, дії якого було кваліфіковано органом досудового розслідування за ч. 3, ст.. 368 КК України. А…..
Детальніше
4 поради тим,
хто потребує кримінального захисту
У Вас є питання?
Напишіть нам його
прямо зараз
Задати питання

Консультація адвоката, юриста по кримінальним справам Харків

Якщо вам потрібна консультація адвоката, юриста по кримінальним справам Харків - юридична компанія Spravar допоможе вам. Ми надаємо комплексний захист в кримінальних справах для фізичних і юридичних осіб. Наші адвокати та юристи у кримінальних справах Харків - кваліфікована команда досвідчених адвокатів з успішною практикою більше 10 років. Надаємо комплексний супровід для наших клієнтів на всіх стадіях судочинства.

Послуги адвоката у кримінальних справах

Адвокати та юристи у кримінальних справах компанії Spravar займуться вашою справою відразу ж після звернення. Ми проробляємо всю роботу по збору доказової бази в інтересах захисту наших клієнтів, проводимо захист в рамках досудових розслідувань, надаємо консультації адвоката і юриста по кримінальних справах, досконально вивчаємо матеріали кримінальної справи і виробляємо стратегію захисту на всіх стадіях кримінального провадження. Адвокати допоможуть правильно вибудувати лінію захисту, уважно і компетентно вести справу з самого початку, оскаржити незаконні дії або бездіяльності органів досудового розслідування.

Після звернення в нашу компанію, адвокати у кримінальних справах зберуть необхідну доказову базу і матеріали. Наші юристи підготують документи, для оскарження вже наявних судових рішень, в тому числі і в ЄСПЛ (Європейському суді з прав людини). Ми беремо на себе складання всіх необхідних процесуальних документів, заяв, скарг, клопотань, і т.д.

Ми готові взятися навіть за найскладніші справи. Звернувшись до нас, ви отримаєте висококласний адвокатський сервіс і підтримку, команди кваліфікованих фахівців. Ми працюємо в таких напрямках кримінального права:

Злагоджена допомогу адвоката у кримінальних справах - це гарантія високих шансів на успіх. Фахівці Spravar зможуть виразно і доступно пояснити закон, роз'яснити наші дії на всіх стадіях досудового та судового процесу, пояснити, як себе вести і що говорити. Ви завжди будете в курсі ситуації у справі. Ми гарантуємо 100% конфіденційність, а також нерозголошення отриманих в ході співробітництва з нами даних.

Кращі адвокати Харкова у кримінальних справах

Захист в кримінальному провадженні, повинен початися якомога раніше. Як тільки відкрито кримінальну справу, за неї беруться кращі адвокати Харкова у кримінальних справах. Тільки в такому випадку, ми зможемо на ранній стадії справи ознайомитися з матеріалами справи, проаналізувати їх обґрунтованість, правильність складання всіх процесуальних документів, вибудувати надійний захист.

При зверненні до нас на початковому етапі кримінального провадження, ми зможемо спрогнозувати всі можливі варіанти розвитку і підготуватися до них, що допоможе досягти позитивного результату справи. Якщо ви ще не звернулися до адвоката у кримінальних справах в Харкові, але вже є учасником в кримінальному провадженні - уважно читайте всі документи, які вам дають на підпис. Вчитуйтесь в кожне слово, ніколи не підписуйтесь під тим, у чому сумнівайтеся і ніколи не визнайте вину в тому, чого не робили. Обов'язково проконсультуйтеся з адвокатом по кримінальних справах Харків до надання будь-яких свідчень. Будь-яке ваше "неправильне" слово може в подальшому бути використано проти вас. Не піддавайтеся на тиск слідчих органів, під час досудового розслідування, завжди стійте на своєму.

Вартість послуг адвоката у кримінальних справах

Вартість послуг адвоката у кримінальних справах залежить від складності справи та для кожного клієнта індивідуальна. Якщо вас цікавить ціна адвоката у кримінальних справах, то залиште заявку на сайті, і ми вас проконсультуємо, дізнаємося деталі і зможемо зорієнтувати за вартістю послуг.

Звертайтеся до адвокатського об'єднання Spravar, щоб вчасно отримати консультацію адвоката або юриста у кримінальних справах Харків. Ми надамо експертну та кваліфіковану допомогу в кримінальній справі.

З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!