(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок
Кримінальне право

Адвокат
по кримінальним справам Харків

  • Всі види послуг для фізичних та юридичних осіб у сфері кримінального права
  • Комплексний супровід клієнтів на всіх стадіях кримінального провадження
  • Команда досвідчених адвокатів із успішною практикою більше 10 років
  • Оперативне реагування на клієнтський запит у режимі 24/7
Зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин
Основні послуги в напрямку
карного права
Практика кримінального права SPRAVAR
Отримайте професійну
юридичну допомогу у вирішенні
вашого питання
Отримати консультацію
Захист у кримінальних справах
з юридичною компанією SPRAVAR
Деякі проекти
з практики компанії
Адвокат АО SPRAVAR успішно відстояла позивача з вимогою о скасуванні постанови інспектора
Стаття 126. Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила…..
Детальніше
Допомога адвоката SPRAVAR в отриманні пенсійного страхування
Восени 2021 року до офісу АО «SPRAVAR» звернулася громадянка, яка являється переселенкою, з питанням о пенсійному страхуванні...
Детальніше
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова успішно відстояла відповідача по позову про захист честі,…
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова, яка очолює Балаклійське відділення об’єднання нещодавно успішно відстояла відповідача по позову про захист…..
Детальніше
Завдяки зусиллям Адвоката SPRAVAR було знято арешт з нерухомого майна
Арешт нерухомого майна - це суттєва проблема, з якою можуть зіштовхнутись його власники. Внаслідок такого арешту власник арештованого нерухомого…..
Детальніше
Захист адвокатів Spravar в справі про службову недбалість
Під службовою недбалістю (ст.367 КК України) слід розуміти невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через…..
Детальніше
Зусиллями адвоката SPRAVAR підприємцю розблоковано податкову накладну на суму понад 3 млн.…
Протягом тривалого часу суттєвою проблемою для бізнесу є блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних органами…..
Детальніше
Не доводити до суду. Адвокат Микола Лесик домігся закриття справи, за ознаками ст. 286 КК України.
При дорожньо-транспортних пригодах ключове значення мають саме першочергові дії учасників безпосередньо на місці події. Правильне відібрання…..
Детальніше
Адвокатом SPRAVAR Валентином Дудником знято арешт з майна підприємця
Кримінально-правова практика потребує виняткової кваліфікації юриста через особливу складність таких справ. Кожен крок та кожне рішення у даних…..
Детальніше
Введено в дію Закон України щодо захисту інтересів боржників від недобросовісних дій кредиторів…
Одна з найбільш розповсюджених правових проблем, для вирішення якої звертаються до Spravar, – це протидія незаконним діям кредиторів та колекторських…..
Детальніше
Висновок Верховного Суду щодо вимог, які пред’являються до форми заповіту
Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду, розглядаючи справу № 692/1164/18, постановою від 24.03.2021 року роз’яснив вимоги, які висуваються…..
Детальніше
Стягнення майнової та моральної шкоди завданої затопленням квартири
При розгляді справи №716/12945/19 Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду встановив, що цивільне…..
Детальніше
Розірвання договору оренди землі
Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду скасував судові рішення районного та апеляційного судів…..
Детальніше
Правова допомога у вирішенні питання стосовно стягнення грошових коштів за договором поставки
До адвокатського об’єднання Spravar звернувся Фізична особа-підприємець який прохав допомогти у вирішенні питання стосовно стягнення грошових…..
Детальніше
Дострокове розірвання договору оренди приміщення
До юридичної компанії Spravar звернулась приватна медична установа (відповідач), до якої міською радою (позивач) був поданий позов до Господарського…..
Детальніше
Припинення незаконного стягнення коштів з клієнта
До юридичної компанії Spravar звернулась фізична особа в зв’язку зі стягненням з неї коштів на користь банківської установи за виконавчим написом…..
Детальніше
Надання юридичної допомоги з приводу фактичної перевірки підприємства державною податковою…
У квітні поточного року до адвокатського об’єднання звернувся клієнт, який просив надати йому юридичну допомогу з приводу фактичної перевірки…..
Детальніше
Позов про визнання протиправними та скасування 24 рішень комісії Головного управління ДПС у…
Клієнтом адвокатського об'єдання - ТОВ «Х» були складені Розрахунки коригування (далі –РК) кількісних і вартісних показників до податкових накладних…..
Детальніше
Надання правової допомоги у кримінальному провадженні
До адвокатського об'єдання звернулося одне з комунальних підприємств області з проханням про надання правової допомоги у кримінальному провадженні…..
Детальніше
Повернення майна через судове рішення
За юридичною допомогою звернулась фізична особа-підприємець з питанням щодо шахрайських дій з боку посадових осіб Підприємства під час укладання…..
Детальніше
Звільнення клієнта з-під варти
В 2017-2018 році працівниками юрфірми Spravar здійснювався захист гр. Семенова А.В. в ході досудового слідства СУ ГУНП в Харківській області…..
Детальніше
4 поради тим,
хто потребує кримінального захисту
У Вас є питання?
Напишіть нам його
прямо зараз
Задати питання

Консультація адвоката, юриста по кримінальним справам Харків

Якщо вам потрібна консультація адвоката, юриста по кримінальним справам Харків - юридична компанія Spravar допоможе вам. Ми надаємо комплексний захист в кримінальних справах для фізичних і юридичних осіб. Наші адвокати та юристи у кримінальних справах Харків - кваліфікована команда досвідчених адвокатів з успішною практикою більше 10 років. Надаємо комплексний супровід для наших клієнтів на всіх стадіях судочинства.

Послуги адвоката у кримінальних справах

Адвокати та юристи у кримінальних справах компанії Spravar займуться вашою справою відразу ж після звернення. Ми проробляємо всю роботу по збору доказової бази в інтересах захисту наших клієнтів, проводимо захист в рамках досудових розслідувань, надаємо консультації адвоката і юриста по кримінальних справах, досконально вивчаємо матеріали кримінальної справи і виробляємо стратегію захисту на всіх стадіях кримінального провадження. Адвокати допоможуть правильно вибудувати лінію захисту, уважно і компетентно вести справу з самого початку, оскаржити незаконні дії або бездіяльності органів досудового розслідування.

Після звернення в нашу компанію, адвокати у кримінальних справах зберуть необхідну доказову базу і матеріали. Наші юристи підготують документи, для оскарження вже наявних судових рішень, в тому числі і в ЄСПЛ (Європейському суді з прав людини). Ми беремо на себе складання всіх необхідних процесуальних документів, заяв, скарг, клопотань, і т.д.

Ми готові взятися навіть за найскладніші справи. Звернувшись до нас, ви отримаєте висококласний адвокатський сервіс і підтримку, команди кваліфікованих фахівців. Ми працюємо в таких напрямках кримінального права:

Злагоджена допомогу адвоката у кримінальних справах - це гарантія високих шансів на успіх. Фахівці Spravar зможуть виразно і доступно пояснити закон, роз'яснити наші дії на всіх стадіях досудового та судового процесу, пояснити, як себе вести і що говорити. Ви завжди будете в курсі ситуації у справі. Ми гарантуємо 100% конфіденційність, а також нерозголошення отриманих в ході співробітництва з нами даних.

Кращі адвокати Харкова у кримінальних справах

Захист в кримінальному провадженні, повинен початися якомога раніше. Як тільки відкрито кримінальну справу, за неї беруться кращі адвокати Харкова у кримінальних справах. Тільки в такому випадку, ми зможемо на ранній стадії справи ознайомитися з матеріалами справи, проаналізувати їх обґрунтованість, правильність складання всіх процесуальних документів, вибудувати надійний захист.

При зверненні до нас на початковому етапі кримінального провадження, ми зможемо спрогнозувати всі можливі варіанти розвитку і підготуватися до них, що допоможе досягти позитивного результату справи. Якщо ви ще не звернулися до адвоката у кримінальних справах в Харкові, але вже є учасником в кримінальному провадженні - уважно читайте всі документи, які вам дають на підпис. Вчитуйтесь в кожне слово, ніколи не підписуйтесь під тим, у чому сумнівайтеся і ніколи не визнайте вину в тому, чого не робили. Обов'язково проконсультуйтеся з адвокатом по кримінальних справах Харків до надання будь-яких свідчень. Будь-яке ваше "неправильне" слово може в подальшому бути використано проти вас. Не піддавайтеся на тиск слідчих органів, під час досудового розслідування, завжди стійте на своєму.

Вартість послуг адвоката у кримінальних справах

Вартість послуг адвоката у кримінальних справах залежить від складності справи та для кожного клієнта індивідуальна. Якщо вас цікавить ціна адвоката у кримінальних справах, то залиште заявку на сайті, і ми вас проконсультуємо, дізнаємося деталі і зможемо зорієнтувати за вартістю послуг.

Звертайтеся до адвокатського об'єднання Spravar, щоб вчасно отримати консультацію адвоката або юриста у кримінальних справах Харків. Ми надамо експертну та кваліфіковану допомогу в кримінальній справі.

З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!