(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок
Кримінальні справи по ДТП

Юрист, адвокат по ДТП

Зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин
Деякі проекти
з практики компанії
Адвокат АО SPRAVAR успішно відстояла позивача з вимогою о скасуванні постанови інспектора
Стаття 126. Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила…..
Детальніше
Допомога адвоката SPRAVAR в отриманні пенсійного страхування
Восени 2021 року до офісу АО «SPRAVAR» звернулася громадянка, яка являється переселенкою, з питанням о пенсійному страхуванні...
Детальніше
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова успішно відстояла відповідача по позову про захист честі,…
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова, яка очолює Балаклійське відділення об’єднання нещодавно успішно відстояла відповідача по позову про захист…..
Детальніше
Завдяки зусиллям Адвоката SPRAVAR було знято арешт з нерухомого майна
Арешт нерухомого майна - це суттєва проблема, з якою можуть зіштовхнутись його власники. Внаслідок такого арешту власник арештованого нерухомого…..
Детальніше
Захист адвокатів Spravar в справі про службову недбалість
Під службовою недбалістю (ст.367 КК України) слід розуміти невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через…..
Детальніше
Зусиллями адвоката SPRAVAR підприємцю розблоковано податкову накладну на суму понад 3 млн.…
Протягом тривалого часу суттєвою проблемою для бізнесу є блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних органами…..
Детальніше
Не доводити до суду. Адвокат Микола Лесик домігся закриття справи, за ознаками ст. 286 КК України.
При дорожньо-транспортних пригодах ключове значення мають саме першочергові дії учасників безпосередньо на місці події. Правильне відібрання…..
Детальніше
Адвокатом SPRAVAR Валентином Дудником знято арешт з майна підприємця
Кримінально-правова практика потребує виняткової кваліфікації юриста через особливу складність таких справ. Кожен крок та кожне рішення у даних…..
Детальніше
Введено в дію Закон України щодо захисту інтересів боржників від недобросовісних дій кредиторів…
Одна з найбільш розповсюджених правових проблем, для вирішення якої звертаються до Spravar, – це протидія незаконним діям кредиторів та колекторських…..
Детальніше
Висновок Верховного Суду щодо вимог, які пред’являються до форми заповіту
Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду, розглядаючи справу № 692/1164/18, постановою від 24.03.2021 року роз’яснив вимоги, які висуваються…..
Детальніше
Стягнення майнової та моральної шкоди завданої затопленням квартири
При розгляді справи №716/12945/19 Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду встановив, що цивільне…..
Детальніше
Розірвання договору оренди землі
Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду скасував судові рішення районного та апеляційного судів…..
Детальніше
Правова допомога у вирішенні питання стосовно стягнення грошових коштів за договором поставки
До адвокатського об’єднання Spravar звернувся Фізична особа-підприємець який прохав допомогти у вирішенні питання стосовно стягнення грошових…..
Детальніше
Дострокове розірвання договору оренди приміщення
До юридичної компанії Spravar звернулась приватна медична установа (відповідач), до якої міською радою (позивач) був поданий позов до Господарського…..
Детальніше
Припинення незаконного стягнення коштів з клієнта
До юридичної компанії Spravar звернулась фізична особа в зв’язку зі стягненням з неї коштів на користь банківської установи за виконавчим написом…..
Детальніше
Надання юридичної допомоги з приводу фактичної перевірки підприємства державною податковою…
У квітні поточного року до адвокатського об’єднання звернувся клієнт, який просив надати йому юридичну допомогу з приводу фактичної перевірки…..
Детальніше
Позов про визнання протиправними та скасування 24 рішень комісії Головного управління ДПС у…
Клієнтом адвокатського об'єдання - ТОВ «Х» були складені Розрахунки коригування (далі –РК) кількісних і вартісних показників до податкових накладних…..
Детальніше
Надання правової допомоги у кримінальному провадженні
До адвокатського об'єдання звернулося одне з комунальних підприємств області з проханням про надання правової допомоги у кримінальному провадженні…..
Детальніше
Повернення майна через судове рішення
За юридичною допомогою звернулась фізична особа-підприємець з питанням щодо шахрайських дій з боку посадових осіб Підприємства під час укладання…..
Детальніше
Звільнення клієнта з-під варти
В 2017-2018 році працівниками юрфірми Spravar здійснювався захист гр. Семенова А.В. в ході досудового слідства СУ ГУНП в Харківській області…..
Детальніше

Адвокат, юрист по ДТП

Після резонансного ДТП з жертвами, громадськість досить пильно стежить за подібними гучними справами, а законодавча відповідальність регулярно збільшувалася за останні кілька років. Всі ми добре пам'ятаємо різке підвищення штрафів за багато правопорушень для автомобілістів, що робить ще більш актуальним питання якісного захисту в суді у кримінальних справах по ДТП.

Кваліфіковані юристи та адвокати по ДТП Spravar допоможуть вам вирішити всі проблеми, що виникли в слідстві попадання в ДТП (як винуватець або як потерпілий), візьмуть на себе захист ваших прав та інтересів починаючи від моменту потрапляння в ДТП і до вирішення ситуації. Адвокати Spravar допоможуть вам на всіх етапах діловодства:

При настанні ДТП ми рекомендуємо негайно звернутися за юридичною допомогою до професіоналів своєї справи. Наші юристи зможуть виїхати на місце ДТП, взяти участь в фіксації ДТП і розгляді обставин того, що сталося на місці. Проконтролюють дотримання ваших прав і правомірність дій співробітників поліції. Юристи та адвокати по ДТП Spravar проведуть всебічний аналіз події, що сталася, проаналізують всі документи по справі і зможуть спрогнозувати судові перспективи у вашій справі, запропонувавши варіанти вирішення проблеми, які є найбільш вигідним результатом для клієнта. При можливості досудового врегулювання спору, юристи Spravar проведуть переговори з другою стороною (медіація), при необхідності складуть претензію (вимоги) і представлять ваші інтереси в процесі врегулювання суперечок з патрульними інспекторами. Якщо ж ви звернулися до юристів Spravar вже після оформлення ДТП - наші фахівці вивчать і оцінять всі документи, допоможуть оскаржити дії і рішення співробітників патрульної поліції, візьмуть на себе врегулювання зі страховою компанією.

Юристи та адвокати по ДТП Spravar надійно захистять ваші права і майно. Ми допоможемо вам на всіх етапах діловодства по ДТП. Оцінка завданих збитків, відшкодування шкоди, вирішення питань з виплатою страховки і оцінка страхових виплат, збір доказової бази, складання процесуальних документів, представництво інтересів клієнта на досудовому етапі і в процесі судового рассмотернія, оскарження раніше прийнятих рішень, контроль виконання винесених рішень. Адвокатське об'єднання Spravar - це надійний захисник ваших прав у всіх судових інстанціях на всіх етапах діловодства. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, досконально вивчаємо всі наявні документи і обставини ДТП. Наші юристи мають великий і успішний досвід у вирішенні тисяч справ в даній галузі права, що дає нам можливість прогнозувати з високою ймовірністю всі можливі варіанти рішення у справі і виробляти найбільш перспективну для нашого клієнта стратегію захисту.

З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!