(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок
Майнові справи

Адвокат у майнових справах, суперечках Харків. Spravar

Зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин
Деякі проекти
з практики компанії
Адвокат АО SPRAVAR успішно відстояла позивача з вимогою о скасуванні постанови інспектора
Стаття 126. Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила…..
Детальніше
Допомога адвоката SPRAVAR в отриманні пенсійного страхування
Восени 2021 року до офісу АО «SPRAVAR» звернулася громадянка, яка являється переселенкою, з питанням о пенсійному страхуванні...
Детальніше
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова успішно відстояла відповідача по позову про захист честі,…
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова, яка очолює Балаклійське відділення об’єднання нещодавно успішно відстояла відповідача по позову про захист…..
Детальніше
Завдяки зусиллям Адвоката SPRAVAR було знято арешт з нерухомого майна
Арешт нерухомого майна - це суттєва проблема, з якою можуть зіштовхнутись його власники. Внаслідок такого арешту власник арештованого нерухомого…..
Детальніше
Захист адвокатів Spravar в справі про службову недбалість
Під службовою недбалістю (ст.367 КК України) слід розуміти невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через…..
Детальніше
Зусиллями адвоката SPRAVAR підприємцю розблоковано податкову накладну на суму понад 3 млн.…
Протягом тривалого часу суттєвою проблемою для бізнесу є блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних органами…..
Детальніше
Не доводити до суду. Адвокат Микола Лесик домігся закриття справи, за ознаками ст. 286 КК України.
При дорожньо-транспортних пригодах ключове значення мають саме першочергові дії учасників безпосередньо на місці події. Правильне відібрання…..
Детальніше
Адвокатом SPRAVAR Валентином Дудником знято арешт з майна підприємця
Кримінально-правова практика потребує виняткової кваліфікації юриста через особливу складність таких справ. Кожен крок та кожне рішення у даних…..
Детальніше
Введено в дію Закон України щодо захисту інтересів боржників від недобросовісних дій кредиторів…
Одна з найбільш розповсюджених правових проблем, для вирішення якої звертаються до Spravar, – це протидія незаконним діям кредиторів та колекторських…..
Детальніше
Висновок Верховного Суду щодо вимог, які пред’являються до форми заповіту
Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду, розглядаючи справу № 692/1164/18, постановою від 24.03.2021 року роз’яснив вимоги, які висуваються…..
Детальніше
Стягнення майнової та моральної шкоди завданої затопленням квартири
При розгляді справи №716/12945/19 Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду встановив, що цивільне…..
Детальніше
Розірвання договору оренди землі
Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду скасував судові рішення районного та апеляційного судів…..
Детальніше
Правова допомога у вирішенні питання стосовно стягнення грошових коштів за договором поставки
До адвокатського об’єднання Spravar звернувся Фізична особа-підприємець який прохав допомогти у вирішенні питання стосовно стягнення грошових…..
Детальніше
Дострокове розірвання договору оренди приміщення
До юридичної компанії Spravar звернулась приватна медична установа (відповідач), до якої міською радою (позивач) був поданий позов до Господарського…..
Детальніше
Припинення незаконного стягнення коштів з клієнта
До юридичної компанії Spravar звернулась фізична особа в зв’язку зі стягненням з неї коштів на користь банківської установи за виконавчим написом…..
Детальніше
Надання юридичної допомоги з приводу фактичної перевірки підприємства державною податковою…
У квітні поточного року до адвокатського об’єднання звернувся клієнт, який просив надати йому юридичну допомогу з приводу фактичної перевірки…..
Детальніше
Позов про визнання протиправними та скасування 24 рішень комісії Головного управління ДПС у…
Клієнтом адвокатського об'єдання - ТОВ «Х» були складені Розрахунки коригування (далі –РК) кількісних і вартісних показників до податкових накладних…..
Детальніше
Надання правової допомоги у кримінальному провадженні
До адвокатського об'єдання звернулося одне з комунальних підприємств області з проханням про надання правової допомоги у кримінальному провадженні…..
Детальніше
Повернення майна через судове рішення
За юридичною допомогою звернулась фізична особа-підприємець з питанням щодо шахрайських дій з боку посадових осіб Підприємства під час укладання…..
Детальніше
Звільнення клієнта з-під варти
В 2017-2018 році працівниками юрфірми Spravar здійснювався захист гр. Семенова А.В. в ході досудового слідства СУ ГУНП в Харківській області…..
Детальніше

Адвокат з майнових справ Spravar

Адвокати з майнових справ Spravar готові запропонувати вам надійну та кваліфіковану допомогу у захисті ваших інтересів у майнових справах на всіх етапах кримінального судочинства. Наші фахівці зможуть якісно представити ваші інтереси у справах у спадок, майнових суперечках, прав власності, захисту бізнесу у разі рейдерського захоплення.

Адвокати з майнових спорів Spravar надають повний комплекс послуг у сфері майнових справ. Наші юристи вивчать матеріали справи, проконсультують вас з усіх питань у справі, про можливі труднощі та підводні камені, про всі нюанси та варіанти результату справи. Ми підготуємо належним чином усі необхідні процесуальні документи, вибудуємо найвигіднішу позицію захисту наших клієнтів.

Майнові справи – одні із найчастіших у юридичній практиці в Україні. Поділ майна під час розлучень, вступ у спадщину, спадкові суперечки, дарування майна тощо. Також в Україні нерідкі випадки рейдерських захоплень, коли ефективна юридична підтримка просто необхідна і дозволить не стати жертвою шахраїв та злочинців. Кваліфікований адвокат у майнових справах допоможе захистити ваші інтереси та відстояти ваше право власності у суді.

Стаття 1 Першого протоколу до Конвенції гарантує кожній фізичній та юридичній особі право на повагу до його власності. У Конвенції із захисту прав людини та її основних свобод кожній людині гарантовано право приватної власності, яка є недоторканною. Відповідно до Українського Законодавства, позбавлення власності може відбуватися лише за рішенням суду та лише на користь суспільства на умовах, передбачених Законом. При цьому будь-яке втручання у право власності має бути на умовах дотримання балансу між інтересами суспільства та індивіда.

У майнових суперечках між фізичною (або юридичною) особою та державою є дві категорії справ:

У цій категорії справ велику роль грає практика досудового рішення. У цьому випадку вам допоможе адвокат з майнових справ, суперечок. Звернення до суду відбувається найчастіше тоді, коли вичерпано всі варіанти правового захисту. У суперечках між двома фізичними особами держава лише несе відповідальність у разі невиконання своїх обов'язків державної виконавчої служби України.

Майнові справи вимагають високої кваліфікації юристів та оперативного юридичного втручання, щоб отримати найпозитивніше рішення щодо питання. Адвокати з майнових спорів Spravar мають величезний досвід у подібних справах, а тому при зверненні до нас ви отримаєте гарантію якісної юридичної допомоги.

З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!