(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок
Найняти адвоката з кримінальних справ

Найняти адвоката з кримінальних справ Харків. Ціна, вартість

Зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин
Деякі проекти
з практики компанії
Адвокат АО SPRAVAR успішно відстояла позивача з вимогою о скасуванні постанови інспектора
Стаття 126. Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила…..
Детальніше
Допомога адвоката SPRAVAR в отриманні пенсійного страхування
Восени 2021 року до офісу АО «SPRAVAR» звернулася громадянка, яка являється переселенкою, з питанням о пенсійному страхуванні...
Детальніше
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова успішно відстояла відповідача по позову про захист честі,…
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова, яка очолює Балаклійське відділення об’єднання нещодавно успішно відстояла відповідача по позову про захист…..
Детальніше
Завдяки зусиллям Адвоката SPRAVAR було знято арешт з нерухомого майна
Арешт нерухомого майна - це суттєва проблема, з якою можуть зіштовхнутись його власники. Внаслідок такого арешту власник арештованого нерухомого…..
Детальніше
Захист адвокатів Spravar в справі про службову недбалість
Під службовою недбалістю (ст.367 КК України) слід розуміти невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через…..
Детальніше
Зусиллями адвоката SPRAVAR підприємцю розблоковано податкову накладну на суму понад 3 млн.…
Протягом тривалого часу суттєвою проблемою для бізнесу є блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних органами…..
Детальніше
Не доводити до суду. Адвокат Микола Лесик домігся закриття справи, за ознаками ст. 286 КК України.
При дорожньо-транспортних пригодах ключове значення мають саме першочергові дії учасників безпосередньо на місці події. Правильне відібрання…..
Детальніше
Адвокатом SPRAVAR Валентином Дудником знято арешт з майна підприємця
Кримінально-правова практика потребує виняткової кваліфікації юриста через особливу складність таких справ. Кожен крок та кожне рішення у даних…..
Детальніше
Введено в дію Закон України щодо захисту інтересів боржників від недобросовісних дій кредиторів…
Одна з найбільш розповсюджених правових проблем, для вирішення якої звертаються до Spravar, – це протидія незаконним діям кредиторів та колекторських…..
Детальніше
Висновок Верховного Суду щодо вимог, які пред’являються до форми заповіту
Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду, розглядаючи справу № 692/1164/18, постановою від 24.03.2021 року роз’яснив вимоги, які висуваються…..
Детальніше
Стягнення майнової та моральної шкоди завданої затопленням квартири
При розгляді справи №716/12945/19 Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду встановив, що цивільне…..
Детальніше
Розірвання договору оренди землі
Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду скасував судові рішення районного та апеляційного судів…..
Детальніше
Правова допомога у вирішенні питання стосовно стягнення грошових коштів за договором поставки
До адвокатського об’єднання Spravar звернувся Фізична особа-підприємець який прохав допомогти у вирішенні питання стосовно стягнення грошових…..
Детальніше
Дострокове розірвання договору оренди приміщення
До юридичної компанії Spravar звернулась приватна медична установа (відповідач), до якої міською радою (позивач) був поданий позов до Господарського…..
Детальніше
Припинення незаконного стягнення коштів з клієнта
До юридичної компанії Spravar звернулась фізична особа в зв’язку зі стягненням з неї коштів на користь банківської установи за виконавчим написом…..
Детальніше
Надання юридичної допомоги з приводу фактичної перевірки підприємства державною податковою…
У квітні поточного року до адвокатського об’єднання звернувся клієнт, який просив надати йому юридичну допомогу з приводу фактичної перевірки…..
Детальніше
Позов про визнання протиправними та скасування 24 рішень комісії Головного управління ДПС у…
Клієнтом адвокатського об'єдання - ТОВ «Х» були складені Розрахунки коригування (далі –РК) кількісних і вартісних показників до податкових накладних…..
Детальніше
Надання правової допомоги у кримінальному провадженні
До адвокатського об'єдання звернулося одне з комунальних підприємств області з проханням про надання правової допомоги у кримінальному провадженні…..
Детальніше
Повернення майна через судове рішення
За юридичною допомогою звернулась фізична особа-підприємець з питанням щодо шахрайських дій з боку посадових осіб Підприємства під час укладання…..
Детальніше
Звільнення клієнта з-під варти
В 2017-2018 році працівниками юрфірми Spravar здійснювався захист гр. Семенова А.В. в ході досудового слідства СУ ГУНП в Харківській області…..
Детальніше

Найняти адвоката у кримінальних справах

Підготовка та супровід клієнтів у процесі перевірок та інших слідчих дій здійснюється фахівцями компанії Spravar на найвищому юридичному рівні. Якщо вам необхідно найняти адвоката у кримінальних справах, наші юристи нададуть вам усі необхідні консультації, простежать за правомірністю всіх дій щодо наших клієнтів та їхнього майна, зафіксують усі порушення.

Під час перевірок, обшуків, допитів, очних ставок, слідчих експериментів та інших слідчих дій важливо мати кваліфіковану юридичну допомогу, щоб відстояти свої права та не допустити неправомірних діянь із боку слідчих органів. Для цього варто найняти адвоката у кримінальних справах. На жаль, але реалії України такі, що трапляються випадки недобросовісної, а іноді й злочинної роботи слідчих органів. Коли вони проводять неправомірні дії, з порушенням Закону складають протоколи та чинять психологічний тиск для отримання потрібних для себе результатів. Вміння відстояти свої права та стежити за виконання літери Закону дозволить захистити свої права та уникнути можливих проблем. Юридична підтримка від юристів Spravar допоможе вам почуватися захищеним. Вартість адвоката у кримінальних справах набагато нижча, ніж ваш спокій.

Слідчі дії мають відбуватися строго відповідно до норм Українського Законодавства. Всі документи повинні заповнюватися правильно і в строго відведений час, всі процедури повинні проходити прозоро для клієнта і не повинні мати злочинного характеру. Нерідко співробітниками слідчих органів здійснюються маніпуляції та дії, що суперечать Закону. При цьому більшість таких процедур відбувається спонтанно, коли людина психологічно не готова контролювати і повністю вникати в суть того, що відбувається. На це робиться розрахунок, у такі моменти можуть бути масові порушення у формі проведення слідчих дій, чинитися тиск, порушуються права. Тому важливо подбати заздалегідь, звернувшись до юристів Spravar за якісною юридичною допомогою. Ціна адвоката у кримінальних справах залежить від складності ситуації.

У випадку, якщо до вас прийшли слідчі органи, ви маєте право найняти адвоката у кримінальних справах, який представлятиме ваші інтереси на період проведення слідчих дій. Також юристи Spravar вивчать усі наявні документи і, у разі виявлення порушень - підготувати всю необхідну документацію для оскарження як самих дій, так і отриманих під час цих дій результатів. Співпраця з юридичним об'єднанням Spravar - це запорука надійного та ефективного захисту ваших інтересів у всіх слідчих діях.

З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!