(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок
Податковий консалтинг

Податковий консалтинг. Адвокат з податкових справ у Харкові

Зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин
Деякі проекти
з практики компанії
Адвокат АО SPRAVAR успішно відстояла позивача з вимогою о скасуванні постанови інспектора
Стаття 126. Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила…..
Детальніше
Допомога адвоката SPRAVAR в отриманні пенсійного страхування
Восени 2021 року до офісу АО «SPRAVAR» звернулася громадянка, яка являється переселенкою, з питанням о пенсійному страхуванні...
Детальніше
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова успішно відстояла відповідача по позову про захист честі,…
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова, яка очолює Балаклійське відділення об’єднання нещодавно успішно відстояла відповідача по позову про захист…..
Детальніше
Завдяки зусиллям Адвоката SPRAVAR було знято арешт з нерухомого майна
Арешт нерухомого майна - це суттєва проблема, з якою можуть зіштовхнутись його власники. Внаслідок такого арешту власник арештованого нерухомого…..
Детальніше
Захист адвокатів Spravar в справі про службову недбалість
Під службовою недбалістю (ст.367 КК України) слід розуміти невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через…..
Детальніше
Зусиллями адвоката SPRAVAR підприємцю розблоковано податкову накладну на суму понад 3 млн.…
Протягом тривалого часу суттєвою проблемою для бізнесу є блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних органами…..
Детальніше
Не доводити до суду. Адвокат Микола Лесик домігся закриття справи, за ознаками ст. 286 КК України.
При дорожньо-транспортних пригодах ключове значення мають саме першочергові дії учасників безпосередньо на місці події. Правильне відібрання…..
Детальніше
Адвокатом SPRAVAR Валентином Дудником знято арешт з майна підприємця
Кримінально-правова практика потребує виняткової кваліфікації юриста через особливу складність таких справ. Кожен крок та кожне рішення у даних…..
Детальніше
Введено в дію Закон України щодо захисту інтересів боржників від недобросовісних дій кредиторів…
Одна з найбільш розповсюджених правових проблем, для вирішення якої звертаються до Spravar, – це протидія незаконним діям кредиторів та колекторських…..
Детальніше
Висновок Верховного Суду щодо вимог, які пред’являються до форми заповіту
Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду, розглядаючи справу № 692/1164/18, постановою від 24.03.2021 року роз’яснив вимоги, які висуваються…..
Детальніше
Стягнення майнової та моральної шкоди завданої затопленням квартири
При розгляді справи №716/12945/19 Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду встановив, що цивільне…..
Детальніше
Розірвання договору оренди землі
Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду скасував судові рішення районного та апеляційного судів…..
Детальніше
Правова допомога у вирішенні питання стосовно стягнення грошових коштів за договором поставки
До адвокатського об’єднання Spravar звернувся Фізична особа-підприємець який прохав допомогти у вирішенні питання стосовно стягнення грошових…..
Детальніше
Дострокове розірвання договору оренди приміщення
До юридичної компанії Spravar звернулась приватна медична установа (відповідач), до якої міською радою (позивач) був поданий позов до Господарського…..
Детальніше
Припинення незаконного стягнення коштів з клієнта
До юридичної компанії Spravar звернулась фізична особа в зв’язку зі стягненням з неї коштів на користь банківської установи за виконавчим написом…..
Детальніше
Надання юридичної допомоги з приводу фактичної перевірки підприємства державною податковою…
У квітні поточного року до адвокатського об’єднання звернувся клієнт, який просив надати йому юридичну допомогу з приводу фактичної перевірки…..
Детальніше
Позов про визнання протиправними та скасування 24 рішень комісії Головного управління ДПС у…
Клієнтом адвокатського об'єдання - ТОВ «Х» були складені Розрахунки коригування (далі –РК) кількісних і вартісних показників до податкових накладних…..
Детальніше
Надання правової допомоги у кримінальному провадженні
До адвокатського об'єдання звернулося одне з комунальних підприємств області з проханням про надання правової допомоги у кримінальному провадженні…..
Детальніше
Повернення майна через судове рішення
За юридичною допомогою звернулась фізична особа-підприємець з питанням щодо шахрайських дій з боку посадових осіб Підприємства під час укладання…..
Детальніше
Звільнення клієнта з-під варти
В 2017-2018 році працівниками юрфірми Spravar здійснювався захист гр. Семенова А.В. в ході досудового слідства СУ ГУНП в Харківській області…..
Детальніше

Податковий консалтинг. Адвокат з податкових справ у Харкові

Податковий консалтинг – це послуга з надання компетентними та висококваліфікованими адвокатами у податкових справах Spravar інформації чи порад у сфері оподаткування. Законодавство України у сфері оподаткування постійно змінюється, реформується, що створює низку неприємностей для підприємців, які намагаються оптимізувати податки. Бізнес може сплачувати більше податків, ніж потрібно, якщо обрано найкращу модель оподаткування. При цьому будь-які навіть найменші помилки у бухгалтерській документації та звітності можуть спричинити не лише штрафи та блокування рахунків, а й ліквідацію бізнесу аж до відповідальності перед законом.

Адвокати з податкових справ Spravar пропонують супровід нашим клієнтам у справах, пов'язаних із податковим правом. Послуги кваліфікованих юристів при цьому обійдуться вам набагато дешевше, ніж тримати в штаті відповідального співробітника, який вимагає постійно вкладення фінансів для актуалізації його знань у світлі податкового законодавства, що постійно змінюється. Наші фахівці завжди тримають руку на пульсі останніх змін і мають найбільш актуальні знання та компетенцію на даний момент часу.

Ми беремося навіть за найскладніші справи у податковому консалтингу. Адвокати з податкових справ Spravar забезпечать вам надійну допомогу у справах по донарахуванню податків або підготують ефективний захист у справах щодо ухилення від сплати податків. За потреби наші юристи оскаржать рішення фіскальних органів у судовому порядку. Ми проведемо аудит вашого поточного стану з юридичного погляду та виробимо найкращу стратегію представлення ваших інтересів у справі.

Співпрацюючи з адвокатським об'єднанням Spravar, ви зможете забезпечити податкову безпеку бізнесу. Адже податкова безпека бізнесу є одним із чинників його захисту. Податкова історія впливає не лише на штрафи та податкові донарахування, а й на ділову репутацію вашої компанії. Багато контрагентів, особливо зарубіжні, дуже скрупульозно ставляться до вибору партнерів та вивчають податкову історію на початок роботи. За найменшого ризику співпраці з компанією, яка має проблеми щодо оподаткування, такі компанії найчастіше відмовляються працювати, адже на кону стоїть і їхня репутація. І їм неважливо чи правомірні вимоги податкових органів, чи ні - для них подібні ризики неприпустимі. Податковий консалтинг - це податковий захист бізнесу, який дозволить вам у найкоротші терміни та ефективно вирішувати будь-які податкові спори, що виникають. Адвокати Spravar забезпечать вашому бізнесу надійний податковий захист та якісну юридичну допомогу у вирішенні всіх податкових питань.

З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!