(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок
Захист з корупційних правопорушень

Захист з корупційних правопорушень

Зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин
Деякі проекти
з практики компанії
Адвокат АО SPRAVAR успішно відстояла позивача з вимогою о скасуванні постанови інспектора
Стаття 126. Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила…..
Детальніше
Допомога адвоката SPRAVAR в отриманні пенсійного страхування
Восени 2021 року до офісу АО «SPRAVAR» звернулася громадянка, яка являється переселенкою, з питанням о пенсійному страхуванні...
Детальніше
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова успішно відстояла відповідача по позову про захист честі,…
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова, яка очолює Балаклійське відділення об’єднання нещодавно успішно відстояла відповідача по позову про захист…..
Детальніше
Завдяки зусиллям Адвоката SPRAVAR було знято арешт з нерухомого майна
Арешт нерухомого майна - це суттєва проблема, з якою можуть зіштовхнутись його власники. Внаслідок такого арешту власник арештованого нерухомого…..
Детальніше
Захист адвокатів Spravar в справі про службову недбалість
Під службовою недбалістю (ст.367 КК України) слід розуміти невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через…..
Детальніше
Зусиллями адвоката SPRAVAR підприємцю розблоковано податкову накладну на суму понад 3 млн.…
Протягом тривалого часу суттєвою проблемою для бізнесу є блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних органами…..
Детальніше
Не доводити до суду. Адвокат Микола Лесик домігся закриття справи, за ознаками ст. 286 КК України.
При дорожньо-транспортних пригодах ключове значення мають саме першочергові дії учасників безпосередньо на місці події. Правильне відібрання…..
Детальніше
Адвокатом SPRAVAR Валентином Дудником знято арешт з майна підприємця
Кримінально-правова практика потребує виняткової кваліфікації юриста через особливу складність таких справ. Кожен крок та кожне рішення у даних…..
Детальніше
Введено в дію Закон України щодо захисту інтересів боржників від недобросовісних дій кредиторів…
Одна з найбільш розповсюджених правових проблем, для вирішення якої звертаються до Spravar, – це протидія незаконним діям кредиторів та колекторських…..
Детальніше
Висновок Верховного Суду щодо вимог, які пред’являються до форми заповіту
Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду, розглядаючи справу № 692/1164/18, постановою від 24.03.2021 року роз’яснив вимоги, які висуваються…..
Детальніше
Стягнення майнової та моральної шкоди завданої затопленням квартири
При розгляді справи №716/12945/19 Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду встановив, що цивільне…..
Детальніше
Розірвання договору оренди землі
Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду скасував судові рішення районного та апеляційного судів…..
Детальніше
Правова допомога у вирішенні питання стосовно стягнення грошових коштів за договором поставки
До адвокатського об’єднання Spravar звернувся Фізична особа-підприємець який прохав допомогти у вирішенні питання стосовно стягнення грошових…..
Детальніше
Дострокове розірвання договору оренди приміщення
До юридичної компанії Spravar звернулась приватна медична установа (відповідач), до якої міською радою (позивач) був поданий позов до Господарського…..
Детальніше
Припинення незаконного стягнення коштів з клієнта
До юридичної компанії Spravar звернулась фізична особа в зв’язку зі стягненням з неї коштів на користь банківської установи за виконавчим написом…..
Детальніше
Надання юридичної допомоги з приводу фактичної перевірки підприємства державною податковою…
У квітні поточного року до адвокатського об’єднання звернувся клієнт, який просив надати йому юридичну допомогу з приводу фактичної перевірки…..
Детальніше
Позов про визнання протиправними та скасування 24 рішень комісії Головного управління ДПС у…
Клієнтом адвокатського об'єдання - ТОВ «Х» були складені Розрахунки коригування (далі –РК) кількісних і вартісних показників до податкових накладних…..
Детальніше
Надання правової допомоги у кримінальному провадженні
До адвокатського об'єдання звернулося одне з комунальних підприємств області з проханням про надання правової допомоги у кримінальному провадженні…..
Детальніше
Повернення майна через судове рішення
За юридичною допомогою звернулась фізична особа-підприємець з питанням щодо шахрайських дій з боку посадових осіб Підприємства під час укладання…..
Детальніше
Звільнення клієнта з-під варти
В 2017-2018 році працівниками юрфірми Spravar здійснювався захист гр. Семенова А.В. в ході досудового слідства СУ ГУНП в Харківській області…..
Детальніше

Захист у справах про корупцію

Адвокатське об'єднання «Spravar» пропонує захист клієнтів в справах з корупційних правопорушень - привласнення і розтрата бюджетних коштів, зловживання службовим становищем або владою і т.д.

В умовах відносно великого галасу в засобах масової інформації навколо боротьби з корупцією і можливістю маніпулювання в даній області, слід розуміти специфіку роботи юриста при захисті клієнтів в таких справах.

Відповідно до основного принципу права - презумпції невинності - ніхто не може бути визнаний винним, крім як за рішенням суду. Великий тиск з питання боротьби з корупцією надає громадська думка і цим сьогодні дуже часто маніпулюють. Законодавство постійно посилюється і зараз практично немає варіантів звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності, в разі передачі справи в суд (обвинувального вироку). Для захисту це означає, що якщо не домогтися закриття справи в досудовому порядку (бажано за відсутністю складу злочину), то наявність каяття, співпраці зі слідством чи інших видів пом'якшення вироку не має значення.

Єдиним варіантом звільнення від відповідальності в корупційних справах є закінчення строку давності. Залежно від тяжкості злочину цей термін може бути від двох до п'ятнадцяти років. Але дуже рідко подібні справи закриваються за такою причини, так як терміни досить великі.

У примітці до ст. 45 Кримінального кодексу України (далі - КК) наведено перелік з тих злочинів, які в Україні вважаються корупційними. Найбільш поширеними і одночасно складними з них можуть вважатися наступні:

Один з можливих варіантів захисту - це перекваліфікація справи з корупційної площини в «Не корупційну». Для цього наші фахівці вивчать всі подробиці справи, підготують лінію захисту і будуть добивати зміни кваліфікації звинувачення. На користь захисту також грає і те, що суд не може виходити за межі обвинувачення, якщо це погіршить стан обвинуваченого. Таким чином, суд може тільки пом'якшити звинувачення, але, ні в якому разі, не уповноважений посилювати його. При цьому, наші фахівці обов'язково встановлять всі наявні підстави, що пом'якшують покарання. До таких факторів можна віднести часткове або повне відшкодування шкоди, співпрацю зі слідством і т.д. Це має значення вже при передачі справи в суд і наявності неспростовних доказів. Але навіть в таких справах нашим юристам під силу знайти підстави для пом'якшення вироку. Серед сприятливих чинників може бути відсутність судимості раніше, позитивна характеристика з місця роботи, позитивний кар'єрне зростання, позитивні відгуки від авторитетних організацій і від звичайних людей з оточення. Все це може бути підставою для судді пом'якшити вирок.

Також важливо пам'ятати, що, як і для інших злочинів, для корупційних діють обставини, що виключають злочинну діяльність, які перераховані в главі 8 КК. Там описані обставини, які дозволяють перекваліфікувати справу. До таких обставин відносяться виконання наказу або розпорядження, примус (фізичний або психологічний), крайня необхідність і т.д.

Корупційні справи - складні, але вони також є і гідним викликом для досвідчених юристів Spravar. Найвищий відсоток сприятливо вирішених кримінальних справ є показником високого рівня і досвідченості фахівців, якими є юристи Spravar. Ми готові взятися за справу і компетентно відстоювати інтереси нашого клієнта. Ми зробимо все можливе, щоб вирішити справу в досудовому порядку. Якщо ж справа дійде до суду - докладемо максимум зусиль, щоб домогтися найбільш сприятливого результату.

З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!