(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок
Злочини проти життя та здоров'я

Адвокат по кримінальним справам

Зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин
Деякі проекти
з практики компанії
Адвокат АО SPRAVAR успішно відстояла позивача з вимогою о скасуванні постанови інспектора
Стаття 126. Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила…..
Детальніше
Допомога адвоката SPRAVAR в отриманні пенсійного страхування
Восени 2021 року до офісу АО «SPRAVAR» звернулася громадянка, яка являється переселенкою, з питанням о пенсійному страхуванні...
Детальніше
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова успішно відстояла відповідача по позову про захист честі,…
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова, яка очолює Балаклійське відділення об’єднання нещодавно успішно відстояла відповідача по позову про захист…..
Детальніше
Завдяки зусиллям Адвоката SPRAVAR було знято арешт з нерухомого майна
Арешт нерухомого майна - це суттєва проблема, з якою можуть зіштовхнутись його власники. Внаслідок такого арешту власник арештованого нерухомого…..
Детальніше
Захист адвокатів Spravar в справі про службову недбалість
Під службовою недбалістю (ст.367 КК України) слід розуміти невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через…..
Детальніше
Зусиллями адвоката SPRAVAR підприємцю розблоковано податкову накладну на суму понад 3 млн.…
Протягом тривалого часу суттєвою проблемою для бізнесу є блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних органами…..
Детальніше
Не доводити до суду. Адвокат Микола Лесик домігся закриття справи, за ознаками ст. 286 КК України.
При дорожньо-транспортних пригодах ключове значення мають саме першочергові дії учасників безпосередньо на місці події. Правильне відібрання…..
Детальніше
Адвокатом SPRAVAR Валентином Дудником знято арешт з майна підприємця
Кримінально-правова практика потребує виняткової кваліфікації юриста через особливу складність таких справ. Кожен крок та кожне рішення у даних…..
Детальніше
Введено в дію Закон України щодо захисту інтересів боржників від недобросовісних дій кредиторів…
Одна з найбільш розповсюджених правових проблем, для вирішення якої звертаються до Spravar, – це протидія незаконним діям кредиторів та колекторських…..
Детальніше
Висновок Верховного Суду щодо вимог, які пред’являються до форми заповіту
Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду, розглядаючи справу № 692/1164/18, постановою від 24.03.2021 року роз’яснив вимоги, які висуваються…..
Детальніше
Стягнення майнової та моральної шкоди завданої затопленням квартири
При розгляді справи №716/12945/19 Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду встановив, що цивільне…..
Детальніше
Розірвання договору оренди землі
Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду скасував судові рішення районного та апеляційного судів…..
Детальніше
Правова допомога у вирішенні питання стосовно стягнення грошових коштів за договором поставки
До адвокатського об’єднання Spravar звернувся Фізична особа-підприємець який прохав допомогти у вирішенні питання стосовно стягнення грошових…..
Детальніше
Дострокове розірвання договору оренди приміщення
До юридичної компанії Spravar звернулась приватна медична установа (відповідач), до якої міською радою (позивач) був поданий позов до Господарського…..
Детальніше
Припинення незаконного стягнення коштів з клієнта
До юридичної компанії Spravar звернулась фізична особа в зв’язку зі стягненням з неї коштів на користь банківської установи за виконавчим написом…..
Детальніше
Надання юридичної допомоги з приводу фактичної перевірки підприємства державною податковою…
У квітні поточного року до адвокатського об’єднання звернувся клієнт, який просив надати йому юридичну допомогу з приводу фактичної перевірки…..
Детальніше
Позов про визнання протиправними та скасування 24 рішень комісії Головного управління ДПС у…
Клієнтом адвокатського об'єдання - ТОВ «Х» були складені Розрахунки коригування (далі –РК) кількісних і вартісних показників до податкових накладних…..
Детальніше
Надання правової допомоги у кримінальному провадженні
До адвокатського об'єдання звернулося одне з комунальних підприємств області з проханням про надання правової допомоги у кримінальному провадженні…..
Детальніше
Повернення майна через судове рішення
За юридичною допомогою звернулась фізична особа-підприємець з питанням щодо шахрайських дій з боку посадових осіб Підприємства під час укладання…..
Детальніше
Звільнення клієнта з-під варти
В 2017-2018 році працівниками юрфірми Spravar здійснювався захист гр. Семенова А.В. в ході досудового слідства СУ ГУНП в Харківській області…..
Детальніше

Адвокат по кримінальним справам

Адвокатське об'єднання Spravar пропонує юридичну допомогу щодо захисту в справах про посягання проти життя і здоров'я. Ми надаємо юридичні послуги в усіх напрямках кримінального права і надаємо надійний захист нашим клієнтам на всіх етапах кримінального провадження.

Велика частина злочинів проти життя і здоров'я визначені в кримінальному законі як тяжкі та особливо тяжкі і, як правило, тягнуть за собою суворе покарання. Такі справи вимагають значного досвіду і підтримки з боку адвоката. Довіривши представлення своїх інтересів юристам Spravar, ви отримаєте гарантовано високу якість юридичної допомоги.

Злочин проти життя і здоров'я - це умисне або необережне діяння, що призвело до заподіяння шкоди здоров'ю або смерть людини, або створює загрозу здоров'ю або життю людини. До подібних порушень належать як вчинення діянь, які завдали шкоди або призвели до смерті, так і бездіяльність, в результаті якої створюється загроза здоров'ю або життю людини. Найпоширеніші випадки по даному виду права:

До порушень проти життя і здоров'я людини відносять: вбивство; перевищення допустимих заходів самооборони; недбале виконання своїх обов'язків, що прямо або побічно впливають на ризики загрози здоров'ю та життю людини. До бездіяльності відносяться ненадання медичної допомоги; не виклик швидкої допомоги; ненадання допомоги людині, що потребує в ній. При цьому в суді будуть враховуватися обставини, які могли б перешкодити надати допомогу, що може пом'якшити покарання, або ж і зовсім привести до виправдувального вироку.

Кримінальні справи в області порушень проти життя і здоров'я вимагають якісного юридичного підходу. Наші адвокати по крімінальним справам зможуть надати вам всебічну допомогу, досконально вивчити матеріали справи, збудують якісну і надійну лінію захисту в суді. Ми вивчимо всі документи по справі і подамо необхідні скарги та апеляції щодо порушень. Наші фахівці допоможуть вам досягти найбільш успішного результату кримінальної справи, пов'язаної з посяганнями проти життя і здоров'я.

З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!