(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок
Податкове право

Адвокат
з податкових спорів

  • Всі види послуг для фізичних та юридичних осіб у сфері податкового права
  • Комплексний супровід клієнтів у податкових суперечках
  • Команда досвідчених адвокатів із успішною практикою більше 10 років
  • Оперативне реагування на клієнтський запит у режимі 24/7
Зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин
Основні послуги в напрямку
податкового права
Практика Spravar в області
податкового права
Отримайте професійну
юридичну допомогу у вирішенні
вашого питання
Отримати консультацію
Захист у податкових справах
з юридичною компанією SPRAVAR
Деякі проекти
з практики компанії
Адвокат АО SPRAVAR успішно відстояла позивача з вимогою о скасуванні постанови інспектора
Стаття 126. Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила…..
Детальніше
Допомога адвоката SPRAVAR в отриманні пенсійного страхування
Восени 2021 року до офісу АО «SPRAVAR» звернулася громадянка, яка являється переселенкою, з питанням о пенсійному страхуванні...
Детальніше
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова успішно відстояла відповідача по позову про захист честі,…
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова, яка очолює Балаклійське відділення об’єднання нещодавно успішно відстояла відповідача по позову про захист…..
Детальніше
Завдяки зусиллям Адвоката SPRAVAR було знято арешт з нерухомого майна
Арешт нерухомого майна - це суттєва проблема, з якою можуть зіштовхнутись його власники. Внаслідок такого арешту власник арештованого нерухомого…..
Детальніше
Захист адвокатів Spravar в справі про службову недбалість
Під службовою недбалістю (ст.367 КК України) слід розуміти невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через…..
Детальніше
Зусиллями адвоката SPRAVAR підприємцю розблоковано податкову накладну на суму понад 3 млн.…
Протягом тривалого часу суттєвою проблемою для бізнесу є блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних органами…..
Детальніше
Не доводити до суду. Адвокат Микола Лесик домігся закриття справи, за ознаками ст. 286 КК України.
При дорожньо-транспортних пригодах ключове значення мають саме першочергові дії учасників безпосередньо на місці події. Правильне відібрання…..
Детальніше
Адвокатом SPRAVAR Валентином Дудником знято арешт з майна підприємця
Кримінально-правова практика потребує виняткової кваліфікації юриста через особливу складність таких справ. Кожен крок та кожне рішення у даних…..
Детальніше
Введено в дію Закон України щодо захисту інтересів боржників від недобросовісних дій кредиторів…
Одна з найбільш розповсюджених правових проблем, для вирішення якої звертаються до Spravar, – це протидія незаконним діям кредиторів та колекторських…..
Детальніше
Висновок Верховного Суду щодо вимог, які пред’являються до форми заповіту
Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду, розглядаючи справу № 692/1164/18, постановою від 24.03.2021 року роз’яснив вимоги, які висуваються…..
Детальніше
Стягнення майнової та моральної шкоди завданої затопленням квартири
При розгляді справи №716/12945/19 Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду встановив, що цивільне…..
Детальніше
Розірвання договору оренди землі
Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду скасував судові рішення районного та апеляційного судів…..
Детальніше
Правова допомога у вирішенні питання стосовно стягнення грошових коштів за договором поставки
До адвокатського об’єднання Spravar звернувся Фізична особа-підприємець який прохав допомогти у вирішенні питання стосовно стягнення грошових…..
Детальніше
Дострокове розірвання договору оренди приміщення
До юридичної компанії Spravar звернулась приватна медична установа (відповідач), до якої міською радою (позивач) був поданий позов до Господарського…..
Детальніше
Припинення незаконного стягнення коштів з клієнта
До юридичної компанії Spravar звернулась фізична особа в зв’язку зі стягненням з неї коштів на користь банківської установи за виконавчим написом…..
Детальніше
Надання юридичної допомоги з приводу фактичної перевірки підприємства державною податковою…
У квітні поточного року до адвокатського об’єднання звернувся клієнт, який просив надати йому юридичну допомогу з приводу фактичної перевірки…..
Детальніше
Позов про визнання протиправними та скасування 24 рішень комісії Головного управління ДПС у…
Клієнтом адвокатського об'єдання - ТОВ «Х» були складені Розрахунки коригування (далі –РК) кількісних і вартісних показників до податкових накладних…..
Детальніше
Надання правової допомоги у кримінальному провадженні
До адвокатського об'єдання звернулося одне з комунальних підприємств області з проханням про надання правової допомоги у кримінальному провадженні…..
Детальніше
Повернення майна через судове рішення
За юридичною допомогою звернулась фізична особа-підприємець з питанням щодо шахрайських дій з боку посадових осіб Підприємства під час укладання…..
Детальніше
Звільнення клієнта з-під варти
В 2017-2018 році працівниками юрфірми Spravar здійснювався захист гр. Семенова А.В. в ході досудового слідства СУ ГУНП в Харківській області…..
Детальніше
4 поради тим, хто зіткнувся
з податковими питаннями
У Вас є питання?
Напишіть нам його
прямо зараз
Задати питання

Адвокат з податкових спорів, податковий адвокат

Адвокатське об'єднання «Spravar» пропонує якісний захист ваших інтересів у податкових справах. Ми надаємо всі види послуг для фізичних та юридичних осіб у сфері податкового права. Наш адвокат із податкових спорів забезпечать вам комплексний супровід у податкових спорах на всіх етапах діловодства.

При зверненні до Spravar, податковий адвокат нашої компанії проведе докладну юридичну консультацію з питань оподаткування та податкового планування. Адвокати з податкових спорів негайно розпочне аналіз правомірності вимог чи дій податкових органів та підготують оскарження їх рішень. Ми представляємо інтереси наших клієнтів у суперечках із податковими органами та гарантуємо найкращий результат із можливих. Адже податкові адвокати Spravar до кожної справи підходять індивідуально і щодо кожного окремого звернення проводять розробку індивідуального плану з мінімізації податків для підприємств. Надаємо можливість юридичного супроводу податкових перевірок, щоб не допустити різноманітних маніпуляції та неправомірні рішення перевіряючих органів.

Адвокат із податкових спорів Spravar консультує з:

Наполегливо рекомендуємо перед укладанням великих угод проконсультуватися з податковим адвокатом з питань перевірки документів, аналізу угоди. Це дуже важливо зробити, щоб пізніше не виникло жодних непередбачених обставин. Наші адвокати з податкових спорів допоможуть вам обрати найоптимальнішу систему оподаткування для оптимізації податків. Ми підготуємо всі необхідні документи для подання до податкової служби до повного їх прийняття. У разі виникнення податкових спорів – проведемо оцінку перспектив, підготуємо усі необхідні документи, проконтролюємо виконання судових рішень. На час податкових перевірок наші податкові юристи проведуть правову оцінку законності перевірки, допоможемо підготувати підприємство до самої перевірки та допоможемо оскаржити результати, якщо вони будуть незадовільними для нашого клієнта.

4 поради тим, хто зіткнувся з податковими питаннями:

  1. Готуйтеся до податкової перевірки заздалегідь.
  2. Дотримуйтесь термінів при оскарженні результатів податкової перевірки.
  3. У разі втрати або пошкодження документів своєчасно повідомляйте органи.
  4. Перевірте запит від податкової служби на порушення.

Адвокатське об'єднання "Spravar"

Адвокати з податкових спорів адвокатського об'єднання "Spravar" мають колосальний досвід у всіх сферах права, включаючи податкове. Співпраця з нами з податкових питань дозволить вашій компанії мати надійний захист своїх інтересів у всіх аспектах податкового права від оптимізації оподаткування до податкових спорів та податкових перевірок.

З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!