(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок

«SPRAVAR» розширює перелік послуг: Оптимізація чисельності персоналу

04 січ 2022

У період пандемії першими відчули наслідки глобальної кризи підприємства малого та середнього бізнесу. На вимоги часу представники бізнесу були змушені визначатись з новими стратегіями розвитку, які дозволили б зберегти та примножити капітал і заощадити ресурси.

«SPRAVAR» розширює перелік послуг: Оптимізація чисельності персоналу

Зокрема, частиною стратегій стала тема оптимізації. В Адвокатському об’єднанні «SPRAVAR» це питання ретельно вивчене та виокремлене в нову послугу. Фахівці компанії зазначають, що до проведення оптимізації чисельності персоналу слід підходити з суворим дотриманням норм чинного законодавства та ставитися до цього як до окремого проєкту з урахуванням індивідуальних особливостей підприємств.

Перш за все, мова йде про діагностику поточного стану справ у сфері продуктивності праці та чисельності персоналу. На основі висновків, отриманих в ході аналізу, підприємствам  пропонують низку заходів з оптимізації бізнес-процесів. Крім цього, корисно задуматися про проведення модернізації обладнання та впровадження передових виробничих технологій. Всі ці заходи дозволять відразу виявити ті робочі місця, які підлягають скороченню за непотрібністю.
Далі слід розрахувати оптимальну чисельність персоналу, потрібну для якісного виконання виробничої програми з урахуванням оптимізації адміністративних та виробничих процесів. Визначення оптимальної чисельності персоналу проводиться з використанням тієї чи іншої методики нормування чисельності.

Спеціалісти АО «SPRAVAR» звертають увагу, що під час оптимізації йдеться не лише про скорочення, але й про перерозподіл персоналу за структурними одиницями, якщо це обумовлено необхідністю посилення окремих підрозділів, залучення робочої сили на умовах аутсорсингу тощо.

Всі матеріали
З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!