(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок

Консультація юриста АО «SPRAVAR» по сімейним справам

20 вер 2021

На сьогоднішній день, кількість розлучень перевищує кількість шлюбів, і з кожним роком, ця сумна статистика зростає не на користь інституту сім'ї. Емоційний стрес при розлученні подружжя дуже часто посилюється такими юридичними питаннями, як розділ сімейного майна, спільно нажитого в шлюбі, з ким із батьків залишаться діти, виплата аліментів тощо.

Консультація юриста АО «SPRAVAR» по сімейним справам

Консультація юриста по сімейним справам АО «SPRAVAR» 

 

У такій ситуації без компетентної допомоги юриста не розібратися, а сімейний адвокат - краще рішення в сімейних спорах.

Сімейні справи та їх адекватне рішення багато в чому залежить від юридично грамотного і досвідченого адвоката, який володіє теоретичними та практичними знаннями в сімейному праві.

Тому, якщо Ви не хочете, щоб Ваша справа зайшла в глухий кут сімейних скандалів і сперечань, вам потрібна консультація юриста по сімейним справам Адвокатського об’єднання  «SPRAVAR».

Консультація юриста по сімейним справам - вирішення питання професіоналами

 Наші фахівці надають правову допомогу в шлюборозлучному процесі, допоможуть Вам вирішити сімейні спори, майнові та немайнові проблеми, шляхом досудового та судового врегулювання, допоможуть врегулювати виниклі розбіжності, спираючись на чинне законодавство.

Спеціалісти Адвокатського об’єднання «SPRAVAR» володіють необхідними знаннями та практичним досвідом у сфері сімейного права, зможуть вірно розібратися у ситуації, проаналізувати перспективи її вирішення, надати кваліфіковану консультацію та захистити інтереси клієнта.

Наші адвокати мають значний досвід у врегулюванні  сімейних конфліктів та добре знайомі з усіма тонкощами судового представництва, що дозволяє надавати правову допомогу на найвищому рівні.

При обраній стратегії у кожній окремій справі ми враховуємо той факт, що наслідки усіх юридичних рішень особливо в сімейних спорах, матимуть суттєвий вплив на подальше життя клієнта, наші адвокати ретельно аналізують ситуацію і пропонують максимальне комфортне та ефективне рішення.

Послуги адвоката з сімейного права

Адвокатське об’єднання «SPRAVAR» у сімейних справах надає допомогу у вирішенні наступних питань:

 • розірвання шлюбу
 • розподіл спільного майна подружжя 
 • визнання шлюбу недійсним
 • встановлення/оспорювання батьківства та материнства
 • усиновлення/удочеріння дитини
 • захист/позбавлення/обмеження батьківських прав
 • спори про усунення перешкод у спілкуванні з дитиною
 • суперечки щодо виховання дитини
 • стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей
 • встановлення місця проживання дітей/дитини,
 • зміна прізвища, імені, по батькові
 • встановлення піклування, опіки
 • укладення та розробка договорів у сімейних правовідносинах (шлюбні контракти, аліментні договори, договори про визначення місця проживання та порядку спілкування з дитиною)
 • аналіз існуючої документації та обставин, оцінка перспектив у справі, вибір оптимального плану дій для найшвидшого досягнення результату;
 • досудове врегулювання спору шляхом медіації, участь у проведенні переговорів з метою мирного врегулювання спору
 • правовий супровід при виконанні рішення суду, взаємодія з органами державної виконавчої служби.

Фахівці Адвокатського об’єднання «SPRAVAR» завжди докладають максимум зусиль, щоб кожний клієнт отримав позитивний результат від співпраці з нами. Ми не даємо порожніх обіцянок, ми реально оцінюємо ситуацію і обираємо найоптимальніший шлях для вирішення Вашої проблем.

Доручивши справу Адвокатському об’єднанню «SPRAVAR», Ви отримаєте надійну допомогу та захист.

Ми гарантуємо що над Вашою справою буде працювати справжня команда досвідчених професіоналів, які на перше місце ставлять порядність та перемогу для клієнта.

Всі матеріали
З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!