(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок

Податкове планування

07 гру 2021

Податкове планування – це дії, створені задля мінімізації податкового навантаження. Планування може стосуватися як податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), і юридичних (КПН), і навіть податку додану вартість (ПДВ).

Податкове планування

Податкове планування

Податкове планування рекомендується насамперед підприємцям, котрим уникнення надмірного фіскального навантаження має вирішальне значення для функціонування та розвитку їхнього бізнесу та подальших інвестицій. У цьому вам допоможе юрист із податкових питань. Вибір конкретного методу податкового планування залежить від конкретних потреб, і рішення, запропоновані юридичною фірмою Spravar, щоразу адаптуються.

Тому, замислюючись про податкове планування, пам'ятайте, що:

  • податкове планування є законною діяльністю, оскільки в українському законодавстві немає норми, яка б вимагала від компанії або особи сплати максимально можливого податку. Тому мінімізація податкового навантаження відповідно до чинного законодавства є найбільш законною практикою. Таким чином, заощаджені на податках гроші можна витратити на розвиток компанії;
  • податкове планування можливе як у рамках міжнародних структур, так і на основі рішень, що є в рамках місцевої правової системи та з використанням угод про уникнення подвійного оподаткування

Методи податкового планування

Варто зазначити, що податкове планування, наприклад, у разі індивідуального підприємництва є вибір між оподаткуванням на загальних принципах і фіксованим податком. Вибір того чи іншого варіанта вам запропонує юрист із податкових питань. Також допускається вибір інших, іноді складніших рішень, направлених як на фізичних, так і на юридичних осіб.

Проте податкове планування не те саме, що ухилення від сплати податків. Різниця важлива:

  • щоб зменшити вартість оподаткування, ми шукаємо рішення у законі, які дозволять встановити найнижчу ставку відповідальності;
  • ухилення, з іншого боку, є несплатою податків, навіть якщо вони були, які стягуються на законних підставах.

Методи легального податкового планування, які пропонуються юридичною фірмою Spravar, дозволяють використовувати сприятливі форми оподаткування. Пропоновані рішення дозволяють мінімізувати податкове навантаження, а також забезпечити високий рівень безпеки та конфіденційності ведення бізнесу.

Пропозиція юридичної фірми Spravar включає всі описані рішення, а також індивідуальні структури, адаптовані до потреб і ситуації клієнта. Ми діємо з максимальною обережністю, приділяємо особливу увагу підтримці найвищих стандартів конфіденційності та безпеки діяльності. Щоб отримати персональну, індивідуальну пропозицію та домовитися про консультації, будь ласка, зв'яжіться з нашим офісом за телефоном або електронною поштою.

Всі матеріали
З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!