(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок

Підписано Меморандум з Інститутом судових експертиз Бокаріуса

20 гру 2021

Підписано Меморандум про співробітництво та взаємодію між Національним науковим центром «Інститут судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса» в особі директора Олександра Клюєва і «Східноукраїнською асоціацією підприємців та промисловців» в особі директора Романа Мерзлікіна.

Підписано Меморандум з Інститутом судових експертиз Бокаріуса

У заході взяли участь керуючий партнер АО «SPRAVAR» Анатолій Русецький, директор ТОВ «Юридична компанія «ФАС-ЮСТ» Петро Гришин, співробітники ННЦІСЕ Бокаріуса.


Укладання меморандуму спрямоване на активну співпрацю з метою утвердження засад соціально-правової держави та формування комфортних умов для розвитку здорової бізнес-спільноти.

Спільна діяльність сторін пов’язана з обміном інформації про плани, проєкти та програми, зі створенням єдиного комунікаційного простору, з плануванням і реалізацією спільних наукових досліджень (робіт, проєктів, технічних завдань) у галузі науки й освіти, судово-експертної діяльності й інших сферах.

Дане партнерство сприяє налагодженню зв’язків між наукою та реальним сектором економіки, а зрештою – розвиткові громадянського суспільства в Україні.

У рамках робочої зустрічі, представники «Східноукраїнської асоціації підприємців та промисловців» відвідали Науково-прикладний музей і Кабінет-музей Заслуженого професора М. С. Бокаріуса. Роман Мерзлікін, за традицією, залишив запис у книзі почесних гостей.

Всі матеріали
З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!