(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок

Перемога в апеляційному господарському суді

22 кві 2021

Робота в компанії Spravar культивує у її співробітників принципове і ретельне ставлення до своєї справи. І це не дивно, адже задоволення амбіцій та високих стандартів наших клієнтів нерідко вимагає повної віддачі як інтелектуальних, так і морально-вольових здібностей.

Перемога в апеляційному господарському суді

Однак, не кожна, хоча і заслужено здобута перемога, викликає в нас почуття радощі та гордості від якісно виконаної роботи.

Видатним прикладом такого випадку слугує нещодавня перемога Spravar над колишнім клієнтом нашої компанії в Східному апеляційному господарському суді.

Колишній клієнт, прислухавшись до недобросовісних порад юристів сторонньої компанії, вирішив припинити з нами ділові відносини, відмовившись, при цьому, оплачувати послуги, надані нами протягом останніх шести місяців.

Розуміючи, що позиція нашого опонента завідомо програшна, юристи Spravar застосували усі можливі засоби для урегулювання суперечки у досудовому порядку. Незважаючи на припинення ділових стосунків, Spravar  на жодному етапі цієї справи не була зацікавлена у завданні невиправданих часових та грошових збитків колишнім клієнтам, які стали жертвою бажанню заощадити та непрофесіоналізму сторонніх юристів.

На жаль, наші опоненти відмовились прислухатися до голосу розуму, не залишивши нам іншого виходу, крім як судового вирішення конфлікту. В результаті шестимісячних судових тяжб, ані у суддів перших двох інстанцій, ані у будь-якого стороннього спостерігача не могло виникнути жодних сумнівів в безперспективності і недоведеності правової позиції представників відповідача.

Як наслідок, наш колишній клієнт був не тільки зобов’язаний сплатити суму заборгованості у повному обсязі (разом із штрафними санкціями), а й витратив значний час ти зусилля на боротьбу у штучно створеному, завідомо програшному спорі.

Наостанок, хочемо наполегливо попросити усіх наших читачів: відносіться з повагою до ваших ділових партнерів та не намагайтесь заощадити на професіональній юридичній допомозі, адже ви ризикуєте втратити набагато більше потенційних здобутків. 

 
Всі матеріали
З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!