(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок

Підписано Меморандум про дружбу і співпрацю

13 гру 2021

Східноукраїнська асоціація підприємців і промисловців в особі Почесного Президента керуючого партнера Правозахисної корпорації «SPRAVAR» Анатолія Русецького підписала Меморандум про дружбу і співпрацю з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого в особі ректора вишу Анатолія Гетьмана. ​

Підписано Меморандум про дружбу і співпрацю

Сторони уклали Меморандум, бажаючи консолідувати спільні зусилля для зростання рівня правового захисту бізнес-спільноти, де фундаментальні знання наукового середовища у синергії з практичнии досвідом Асоціації будуть максимально корисними в процесі формування комфортних умов для розвитку бізнесів.

Крім цього, під час ділової зустрічі мова йшла про підвищення соціально-правової свідомості учасників процесу, з метою підтримки розвитку Національного юридичного університету, як сучасного європейського вищого навчального закладу, а також підтримки наукових, громадських та стипендіальних проектів.

Діяльність громадської спілки «Східноукраїнська асоціація підприємців та промисловців» спрямована на створення сприятливих умов для розвитку бізнесу в регіоні. Асоціація надає своїм членам всебічну інформаційно-комунікаційну й юридичну підтримку, а також послуги в сфері безпеки.

Анатолий Русецкий

Анатолій Гетьман

Всі матеріали
З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!