(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок

PR, захист репутації, супровід політичних кампаній – нові послуги АО "SPRAVAR"

12 січ 2022

Ключовою тенденцією сучасного суспільства є динамічний розвиток інформаційного поля. Суспільство систематично піддається впливу як об’єктивної, так і недостовірної інформації та фейку.

PR, захист репутації, супровід політичних кампаній –  нові послуги АО

Найбільш вразливими до впливу недостовірної інформації сферами є бізнес, репутація власників бізнесу, суб’єкти політичних кампаній. Управління інформацією являє собою реальний механізм впливу на суспільно-політичні та економічні процеси і тягне за собою як позитивні результати, так і негативні. Тож цілком природно, що ці сфери потребують сьогодні грамотного управління, надійного захисту та професійного супроводу.  

Спеціалісти Адвокатського об’єднання "SPRAVAR" мають досвід роботи у сфері політичного консалтингу, стратегічного планування, Public Relations, брендингу і позиціонування, співпраці зі ЗМІ від місцевого до центрального рівня. Клієнти отримують професійне консультування та супровід з питань управління репутацією, супроводу політичних кампаній, формування ефективних довгострокових стратегій комунікації в Україні та закордоном, управління складними ситуаціями та кризового реагування на випадок форс-мажорних обставин, зокрема рейдерських поглинань.  

Компетентний підхід та контрольвана ситуація у сфері комунікацій, PR, грамотного позиціонування є передумовою успішного розвитку бізнесу та комфортних умов роботи підприємств.

Всі матеріали
З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!