(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок

Створено правозахисну корпорацію «Справар»

10 лис 2021

Адвокатське об’єднання «Справар» створило однойменну правозахисну корпорацію. Адвокати, юристи, спеціалісти сфери безпеки та охорони, аудитори, бухгалтери, фінансисти у співпраці з приватними виконавцями та нотаріусами об’єднали сили, щоб забезпечувати клієнтам надійну систему захисту бізнесу та їх приватних справ.

Створено правозахисну корпорацію «Справар»

Правозахисна корпорація «Справар»

Правозахисна корпорація втілює найкращий досвід аналогічних об’єднань розвинених країн світу.

 Метою корпорації є розвиток бізнесу та безпека особистості у висококонкурентному середовищі сучасної України. Комунікація та координація фахівців різних сфер створює в Україні здорові бізнес-спільноти та комфортні умови функціонування бізнесі: від аграрної та промислової діяльності до IT та інтелектуальної власності.

До переліку професійних компетенцій корпорації належать питання правового захисту фізичних та юридичних осіб, фінансового консалтингу та економічної безпеки, безпеки підприємств та окремих персон, комунікації з органами влади та інформаційна підтримка. 

 Провідні фахівці з юриспруденції східного регіону мають чітке розуміння реалій української правової систем. Маючи фундаментальні наукові знання, вони  володіють ефективними практиками рішень та здатні побудувати для партнера індивідуальну систему мінімізації ризиків життєдіяльності підприємств чи гарантування безпеки приватних осіб, їх родин, майна та осель.

Правозахисна корпорація «Справар» співпрацює з юридичною компанією «ФАС-ЮСТ», та з  охоронною компанією «Грифон», фінансовими установами, залучаючи представників нотаріату та виконавчої служби.

 – Об’єднуючи сили, ми будуємо надійні системи правового захисту, безпеки та економічного розвитку для бізнесу в нашому регіоні, – зауважив керуючий партнер адвокатського об’єднання «Справар» Анатолій Русецький. – Наша діяльність створює платформу для ділових комунікацій та ефективні бізнес-спільноти. Корпорація – це правозахисний центр, який дає можливість працювати спокійно, в комфортних умовах, зосереджуючись на розвитку підприємств, збільшенню виробництва та генерації ідей.

Всі матеріали
З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!