(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок

Неправомірна вигода. Захист клієнта Spravar

23 лип 2019

До юридичної компанії Spravar звернувся клієнт, дії якого було кваліфіковано органом досудового розслідування за ч. 3, ст.. 368 КК України. А саме як прийняття службовою особою неправомірної вигоди за вчинення такою службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь якої дії з використанням наданої їй влади.

Неправомірна вигода. Захист клієнта Spravar

Однак оскільки за вирішення справи взялися спеціалісти зі значним досвідом у даній сфері, то на стадії збору доказів та пред’явлення підозри було виявлено низку процесуальних порушень слідчими ДБР. Саме ці обставини і були вдало використані для захисту клієнта під час судового розгляду справи.

Так, завдяки юридичному супроводу клієнта на всіх стадіях кримінального провадження, вдало побудованій стратегії захисту — суд першої інстанції дійшов висновку, що органами досудового розслідування та стороною обвинувачення не надано достатніх доказів для наявності у діях обвинуваченого кваліфікуючої ознаки, передбаченої ч.3 ст. 368 Кримінального Кодексу України, вимагання неправомірної вигоди та затвердив угоду.

На замітку практикуючим адвокатам, стосовно аналогічних справ, нагадуємо про існування правового висновку Верховного Суду України у постанові від 21 січня 2016 року (справа № 5 — 124 кс15), вимагання хабара виключається, якщо хабародавець зацікавлений у незаконній неправомірній поведінці службової особи, прагне обійти закон, установлену процедуру вирішення того чи іншого питання, досягти задоволення своїх незаконних інтересів.

Всі проекти
З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!