(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок

Адвокат АО SPRAVAR успішно відстояла позивача з вимогою о скасуванні постанови інспектора

20 січ 2022

Стаття 126. Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила їх для перевірки, або стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами

Адвокат АО SPRAVAR успішно відстояла позивача з вимогою о скасуванні постанови інспектора

Керування транспортним засобом особою, яка не має при собі або не пред'явила для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційного документа на транспортний засіб, а також поліса (договору) обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (страхового сертифіката "Зелена картка"), - тягне за собою накладення штрафу в розмірі двадцяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Взимку до Адвокатського об’єднання «SPRAVAR» звернувся громадянин Іващенко М.П. з бажанням подати позов та скасувати постанову інспектора, про накладання на нього адміністративного стягнення у вигляді штрафу, за правопорушення, передбачене частиною 1 статті 126 КУпАП.

Іващенко М.П.(позивач) та представник позивача адвокат від АО «SPRAVAR» звернулися до суду з позовом про скачування постанови.

На обґрунтування позову позивач зазначив, що у відношенні нього було винесено постанову про накладення адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення за порушення ч.1 ст. 126 КУпАП, оскільки він керував автомобілем «ВАЗ-21113», реєстраційний номер ******, на якому був недостатньо освітлений номер та не пред’явив для перевірки посвідчення водія, за що було накладено на нього штраф.

Однак, вважав, що постанова є противоправною та підлягає скасуванню з наступних підстав.

Ранком, 15 жовтня листопада Іващенко М.П. їхав на роботу на автомобілі «ВАЗ-21113», реєстраційний номер ******, по дорозі між населеним пунктом Х та У , де його зупинили працівники поліції, які не повідомили про причину зупинки транспортного засобу. Потім протягом двох годин працівники поліції перевіряли перебування його автомобіля у розшуку або позбавлення його права керування транспортним засобом. Після спливу 1,5 години його відпустили, але постанову винесено не було.

16 листопада поштою він отримав постанову про притягнення до адміністративної відповідальності. Водночас, відомості викладені в ній не відповідають фактичним обставинам справи.

Завдяки зусиллям та читкій позиції нашого адвокату АО «SPRAVAR», суд вирішив:

Адміністративний позов Іващенко М.П.- задовольнити, скасувати постанову про адміністративне правопорушення,та стягнути з Головного управління Національної поліції в Харківській області на користь Іващенко М.П. на відшкодування по витраті судового збору та на професійну правничу допомогу, кошти.

Всі проекти
Останні проекти
З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!