(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок

Адвокатом SPRAVAR Валентином Дудником знято арешт з майна підприємця

18 лип 2021

Кримінально-правова практика потребує виняткової кваліфікації юриста через особливу складність таких справ. Кожен крок та кожне рішення у даних обставинах можуть мати вирішальне та іноді невідворотне значення. Здійснюючи захист прав особи у кримінальному полі, адвокат одночасно відстоює майнові та немайнові інтереси свого клієнта. Майно особи є вразливим об’єктом, на який часто накладаються обмеження під час досудових процедур. Так, арешт майна є одним з найбільш неприємних та проблемних питань, які виникають в рамках кримінального провадження.

Адвокатом SPRAVAR Валентином Дудником знято арешт з майна підприємця

Особливістю є те, що арешт може бути накладений на грошові кошти, майно, активи не тільки підозрюваного, обвинуваченого або засудженого, а також третіх осіб. Питання про накладення арешту вирішується виключно судом і клопотання про застосування такого заходу має бути особливо якісно підготовленим та обґрунтованим. Арешт накладає значні обмеження на особу, щодо якої він застосований, та дуже часто майно може перебувати в арешті роками. Практика зняття арешту судами з майна не є задовільною та до снаги лише досвідченому та кваліфікованому юристу.

У травні 2021 року до офісу SPRAVAR у м. Ізюм звернувся підприємець з метою зняття арешту з майна, власником якого він є. Ще в 2019 році, за клопотанням органів Національної поліції України, в рамках кримінального провадження, на майно було накладено арешт.

Після вивчення матеріалів кримінального провадження, адвокатом SPRAVAR Валентином Дудником було встановлено, що слідчим пропущено продовження строків здійснення досудового розслідування за вказаним кримінальним провадженням, чим порушено вимоги ст. 219 Кримінального процесуального кодексу України. Після відповідного звернення до органів слідства та повідомлення про виявлені порушення, слідчим було винесено постанову про закриття кримінального провадження, в зв’язку із закінченням строків досудового розслідування.

 

Додержання процесуальних строків є обов’язковим фактором, на який мають звертати увагу юристи під час досудового розслідування!

 

Отримавши копію постанови про закриття, з метою захисту та відновлення порушених прав та інтересів підзахисного, В. Дудником було направлено клопотання до слідчого судді про скасування арешту на вилучене у нашого клієнта майно.

Вислухавши правову позицію адвоката SPRAVAR та взявши до уваги надані документи, суддею ухвалено однозначне рішення про скасування більш ніж дворічного арешту з тимчасово вилученого майна. Даного результату вдалося досягти менш ніж через три місяці після звернення клієнта до адвокатського об’єднання SPRAVAR.

Всі проекти
Останні проекти
З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!