(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок

Завдяки зусиллям Адвоката SPRAVAR було знято арешт з нерухомого майна

03 лис 2021

Арешт нерухомого майна - це суттєва проблема, з якою можуть зіштовхнутись його власники. Внаслідок такого арешту власник арештованого нерухомого майна позбавлений повною мірою розпоряджатися своїм майном, що може створити для нього негативні наслідки.

Завдяки зусиллям Адвоката SPRAVAR було знято арешт з нерухомого майна

Восени 2021 року до офісу SPRAVAR звернувся представник ТОВ1 з проханням допомогти зняти арешт з нерухомого майна за адресою N

Після вивчення документів замовника адвокатом SPRAVAR було вирішено звернутись до суду, та досягти зняття арешту з майна клієнта.

В кінці вересня ТОВ1 звернулося до суду Харкова з позовом до особи1 та особи2 про зняття арешту з майна.

Позовні вимоги були обґрунтовані тим, що між організацією «N» та особою1 було укладено кредитний договір. З метою забезпечення виконання зобов’язання позичальника, укладено Договір іпотеки, згідно якого передано в іпотеку організації «N» нерухоме майно, а саме: трикімнатна квартира.

В порядку правонаступництва, ТОВ1 отримало права вимоги за вказаним кредитним та іпотечними договорами, проте, наявність обтяження предмету іпотеки, накладеного районним судом м. Харкова позбавляє позивача можливості реалізувати наявний у нього обсяг прав іпотекодержателя, тому просить зняти зазначений арешт з майна, оскільки має переважке право на звернення стягнення на предмет іпотеки.

В судове засідання представник позивача адвокат від SPRAVAR надав заяву про підтримання позовних вимог.

На підставі викладеного і керуючись ст.ст.12,19,81,259,264,265,274 ЦПУ України, суд вирішив: позовні вимоги ТОВ1 до особи1 та особи2 про зняття арешту з нерухомого майна – задовольнити.

Накласти арешт на нерухоме майно можуть в різних провадженнях, кожне з яких має свою специфіку та складнощі по зняттю арешту. Саме тому під час вирішення питання про зняття арешту вашого майно, необхідно правильно оцінити усі юридичні тонкощі та побудувати правильну стратегію для зняття арешту з нерухомого майна, із цим Вам допоможуть професіональні адвокати АО «SPRAVAR».

Всі проекти
Останні проекти
З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!