(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок

Надання юридичної допомоги з приводу фактичної перевірки підприємства державною податковою службою.

27 кві 2021

У квітні поточного року до адвокатського об’єднання звернувся клієнт, який просив надати йому юридичну допомогу з приводу фактичної перевірки його підприємства державною податковою службою.

Надання юридичної допомоги з приводу фактичної перевірки підприємства державною податковою службою.

Якщо під час планової, або позапланової перевірки державні структури виявили на підприємстві, нібито грубі порушення діючого законодавства і Вам загрожують величезні штрафи та інші санкції, це не привід опускати руки та підраховувати збитки.

За результатами перевірки клієнту було  вручено відповідний акт. У зазначеному документі були зафіксовані порушення, пов’язані з торгівлею товарами без відповідної ліцензії, розрахунками у готівковій формі та відсутністю у підприємця реєстратора розрахункових операцій, який він повинен був використовувати для реєстрації розрахункових операцій при продажу товарів чи наданні послуг.

Внаслідок допущених порушень підприємцю загрожували штрафи у розмірі 50 тис. грн. та застосування санкцій, які в подальшому могли призвести до фактичної зупинки підприємницької діяльності.

Наші адвокати активно підключилися до надання правової допомоги клієнту та змогли своєчасно надати заперечення щодо акту фактичної перевірки, у яких виклали правову позицію клієнта таким чином, що усі можливі санкції за результатами виявлених недоліків були скасовані і клієнт зміг уникнути штрафів і відповідних санкцій.

Таким чином, своєчасно надана правова допомога призвела до збереження підприємцю коштів, які він потрібен був витрати на сплату штрафів, судового збору, а також витрат на його представництво під час захисту його інтересів у судах, а також можливих санкцій, які могли призвести до фактичної зупинки підприємницької діяльності.

Також під час консультації клієнта та надання йому правової допомоги були встановлені інші недоліки, які в подальшому могли призвести до величезних штрафів та інших санкцій.

Задоволений якістю наданої правової допомоги, клієнт виявив бажання укласти договір з адвокатським об’єднанням щодо подальшого співробітництва з метою захисту його інтересів та представництва в державних органах і різних інстанціях.

Всі проекти
Останні проекти
З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!