(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок

Не доводити до суду. Адвокат Микола Лесик домігся закриття справи, за ознаками ст. 286 КК України.

25 сер 2021

При дорожньо-транспортних пригодах ключове значення мають саме першочергові дії учасників безпосередньо на місці події. Правильне відібрання зразків, свідчень, встановлення первинних даних, належне складення протоколів, відіграють вирішальну роль при подальшому розслідуванні справи.

Не доводити до суду. Адвокат Микола Лесик домігся закриття справи, за ознаками ст. 286 КК України.

Будь-які аварії завжди викликають стрес, хвилювання та негативні емоції. В таких обставинах важко зосередитись та діяти тверезо і розсудливо, через що може бути втрачена ключова можливість зібрання необхідних доказів. Допомога кваліфікованого юриста в таких випадках є чи не єдиним дієвим засобом захисту власних прав та інтересів.

Саме так вчинив наш клієнт, коли одразу після ДТП зателефонував до офісу SPRAVAR з проханням про надання правової допомоги під час дорожньо-транспортної пригоди, яка мала місце у нічний період доби за участі автомобіля під його керуванням та пішохода.

Під час термінового виїзду адвокатів на місце події з’ясовано, що внаслідок події учасники отримали тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості. Адвокатом  SPRAVAR Миколою Лесиком взято активну участь в процесі збирання первинних даних про подію з метою належного правового захисту та представництва, надано професійну правову  допомогу клієнту, сформовано правову позицію під час спілкування з правоохоронцями та забезпечено  схоронність майна клієнта.

Правоохоронними органами за вказаним фактом було розпочато кримінальне провадження за ст. 286 КК України. В свою чергу, адвокатами було підготовлено версію щодо неможливості уникнення дорожньо-транспортної події з боку клієнта та зібрано необхідну доказову базу.

Завдяки вірно обраній позиції захисту під час надання доводів щодо події, отриманим первісним даним, наданим поясненням та іншим заходам, слідчим органам так і не вдалось нічого протиставити версії захисту.

За наслідками досудового розслідування прийнято рішення про закриття кримінального провадження за вказаним фактом відносно нашого клієнта у зв’язку з невстановленням достатніх доказів для доведення винуватості особи.

Всі матеріали
Останні матеріали
З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!