(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок

Зусиллями адвоката SPRAVAR підприємцю розблоковано податкову накладну на суму понад 3 млн. грн.

10 вер 2021

Протягом тривалого часу суттєвою проблемою для бізнесу є блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних органами Державної податкової служби України. Блокування податкових накладних/розрахунків коригування призводить до появи фінансово-економічних збитків у обох сторін – продавця (постачальника) і покупця. Покупці можуть повністю втратити податковий кредит, а продавці – ділові відносини з контрагентами.

Зусиллями адвоката SPRAVAR підприємцю розблоковано податкову накладну на суму понад 3 млн. грн.

Постійний клієнт адвокатського об’єднання SPRAVAR звернувся за правовою допомогою у питанні розблокування розрахунку коригування до податкової накладної за операцією постачання товару на суму понад 3 млн. грн.

Податковим органом було припинено реєстрацію розрахунку коригування до податкової накладної та запропоновано підприємству надати первинні бухгалтерські та фінансові документи, а також пояснення по господарським операціям.

У випадку, якщо податкову накладну заблоковано, необхідно ретельно підійти  до підготовки детального письмового пояснення здійснюваної господарської операції та пакету документів.

Саме на підставі цих пояснень та документів, територіальний орган ДПС  буде приймати рішення розблоковувати податкову накладну чи ні. Тому на цьому етапі необхідно надавати до контролюючого органу всі документи щодо самої операції поставки, за якою податкову накладну було заблоковано, та документи, що пов’язані з такою операцією.

Адвокатом SPRAVAR Вірою Троян підготовлені обґрунтовані пояснення та додаткові документи, необхідні для розблокування розрахунку коригування до податкової накладної. В результаті проведеної роботи контролюючим органом прийнято рішення про реєстрацію розрахунку коригування до податкової накладної.

Завдяки якісному правовому супроводу вже на етапі підготовки документів та надання необхідних пояснень нам вдалося переконати податківців в правомірності здійснення операцій по зупиненому розрахунку коригування та не допустити протиправних дій з боку фіскалів, котрі у більшості випадків, не придають уваги доводам платників податків та безпідставно відмовляють в розблокуванні податкових накладних.

Позитивне вирішення питання запобігло виникненню додаткових зусиль, часу та фінансових витрат клієнта на подальші судові оскарження рішень про відмову у реєстрації податкової накладної.

Всі матеріали
Останні матеріали
З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!