(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок

Позов про визнання протиправними та скасування 24 рішень комісії Головного управління ДПС у Харківській області

14 кві 2021

Клієнтом адвокатського об'єдання - ТОВ «Х» були складені Розрахунки коригування (далі –РК) кількісних і вартісних показників до податкових накладних (далі - ПН) у кількості 24 штук. Підставою для складання розрахунків є те, що у ПН внаслідок технічної помилки був невірно зазначений код УКТ ЗЕД товару.

Позов про визнання протиправними та скасування 24 рішень комісії Головного управління ДПС у Харківській області

Відповідно до електронних повідомлень ДПС реєстрація Розрахунків коригування була зупинена та запропоновано надати пояснення та копії документів щодо підтвердження інформації, зазначеної в РК.

Товариство надало до ДПС у Харківській області повідомлення про подання пояснень та копій документів щодо розрахунків коригування. Але комісією з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних ДПС було прийняте рішення про відмову в реєстрації розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.

У подальшому, були підготовлені та направлені скарги до ДПС України, які були залишені без задоволення, а рішення комісії регіонального рівня (ДПС у Харківській області) про відмову у реєстрації розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних – без змін.

 У зв’язку з наведеними обставинами, до Харківського окружного адміністративного суду був підготовлений адміністративний позов про визнання протиправними та скасування 24 рішень комісії Головного управління ДПС у Харківській області з питань зупинення реєстрації податкової накладної /розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а також зобов`язати ДПС України здійснити реєстрацію в Єдиному реєстрі податкових накладних, поданих Товариством розрахунків коригування кількісних і вартісних показників.

Рішенням Харківського окружного адміністративного суду позовні вимоги Товариства були повністю задоволені: визнані протиправними та скасовані 24 рішення комісії Головного управління ДПС у Харківській області з питань зупинення реєстрації податкової накладної /розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних про реєстрацію/відмову в реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, а також ДПС України зобов`язана здійснити реєстрацію в Єдиному реєстрі податкових накладних, поданих Товариством розрахунків коригування кількісних і вартісних показників.

На теперішній час, справа передана до суду апеляційної інстанції за скаргою контролюючого органу. Розгляд справи триває.

Всі проекти
Останні проекти
З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!