(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок

Юридична допомога переможцю тендера

21 сер 2019

До компанії Spravar звернулося товариство, яке виграло тендер на будівельний підряд. Згідно умов тендеру компанія отримала замовлення на облаштування місцевого сміттєзвалища.

Юридична допомога переможцю тендера

Однак після укладення відповідного договору та проведення ряду будівельних робіт, які прийняв замовник, кошти до товариства-виконавця так і не надійшли. Більше того, згодом, міська рада, яка була замовником звернулася до господарського суду. У позовній заяві просила стягнути з підприємства-переможця тендеру кошти, які нібито було надано в якості передплати на придбання будівельних матеріалів, та крім цього стягнути штрафні санкції посилаючись на невчасно виконані роботи.

Така позиція сторони замовника будівельних робіт стала обурливою для товариства, яке виграло тендер. Тому його керівництво звернулося до колективу нашої юридичної компанії за захистом своїх прав. Вивчивши документи надані товариством, адвокати компанії Spravar знайшли ті положення договору, які були порушені міською радою, разом з порушеннями ряду Державних будівельних норм України та нормативних актів у сфері будівництва. Взявши за основу таку інформацію було розроблено поступову стратегію захисту клієнта. Під час судового розгляду аргументи адвокатів Spravar знайшли своє підтвердження. У результаті цього, суд постановив обґрунтоване рішення, яким у задоволенні позовних вимог міської ради відмовив.

Підсумовуючи всі ці обставини, радимо звертатися до кваліфікованих юристів для оцінки і аналізу, перевірки інформації, щоб скласти повноцінну картину тієї чи іншої проблемної ситуації, оскільки вчасно сплановані дії дають гарантію позитивного рішення будь-якої задачі.

Всі проекти
Останні проекти
З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!