(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок

Захист адвокатів Spravar в справі про службову недбалість

21 жов 2021

Під службовою недбалістю (ст.367 КК України) слід розуміти невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них, нанесення істотної шкоди правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам або інтересам окремих юридичних осіб, що охороняються законом.

Захист адвокатів Spravar в справі про службову недбалість

Послуги адвоката Spravar в справі по службовій недбалості

Завдяки зусиллям нашого адвоката у кримінальних справах Spravar, обвинувачений був звільнений від кримінальної відповідальності за службову недбалість.

Кримінальний кодекс передбачає кримінальну відповідальність за ряд посадових злочинів.

Чи не будь-яка посадова особа може стати суб'єктом (тобто виконавцем) службових злочинів, а лише те, яке виконує організаційно-розпорядчі або адміністративно-господарські функції.

Службова недбалість може проявлятися в формі бездіяльності, коли суб'єкт повністю не виконує покладені на нього службові обов'язки, або коли покладені на нього службові обов'язки хоча і виконуються, але неналежним чином - не так, як того вимагають інтереси служби.

Допомога адвоката у кримінальних справах Spravar

В офіс Spravar звернувся громадянин з метою звільнення його від кримінальної відповідальності через службову недбалість, що виникла через неуважність, при підписанні документації.

У підготовчому судовому засіданні наш адвокат Spravar заявив клопотання про звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження на підставі ст.47 КК України в зв'язку з передачею його на поруки трудовому колективу, надавши суду відповідне клопотання трудового колективу.

Статтею 47 Кримінального кодексу України передбачено, що особа, яка вперше вчинила кримінальний проступок або нетяжкий злочин, крім корупційних кримінальних злочинів, порушень правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керували транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або перебували під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, і щиро покаялися, може бути звільнено від кримінальної відповідальності з передачею його на поруки колективу підприємства, установи чи організації за їхнім клопотанням за умови, що особа, яка вчинила проступок, протягом року з дня передачі його на поруки виправдає довіру колективу, не ухилятиметься від заходів виховного характеру та не порушуватиме громадський порядок.

Суд, вислухавши правову позицію і захист нашого адвоката Spravar, прийшов до висновку прийняти клопотання про звільнення обвинуваченого від кримінальної відповідальності з передачею його на поруки трудового колективу.

Всі матеріали
Останні матеріали
З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!