(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок

Відгуки про компанію (5)

Хочу виразити вдячність адвокату Анатолію Ларіну за допомогу в отриманні пенсійного страхування.
Адвокатом АО «SPRAVAR» була проведена робота та зібрані всі необхідні дані.
Досліджені докази у їх сукупності підтвердили той факт, що трудова книжка дійсно належить мені.
Я від щирого серця рекомендую до співпраці Адвокатське об’єднання «Spravar»

анонімно

Добрий день! Хочу виразити вдячність Адвокатському об'єднанню Spravar за оперативну допомогу у справі по оформленню спадку.
Адвокат не лише грамотно і в короткі терміни допоміг оформити і підготувати усі документи, а ще і приїхав до нас в інше місто. Клієнтоорієнтованість на вищому рівні.
Скористався послугами Вашого Об'єднання з рекомендації і жодного разу не пошкодував!
Ще раз дякую і процвітання Вам!

Михайло Петренко

Хочу відзначити свою подяку фахівцям компанії Spravar за отриману підтримку та допомогу, яка оказується і по теперішній час.
Справа в тому, що в жовтні, при відвідуванні мною одного с мережі супермаркетів, проти мене було скоєно ряд правопорушень, а саме ст. 189 (Вимагання) та ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини).
Після виклику мною поліції, та написання заяви, замість того, щоб внести її у ЄДР досудових розслідувань, вона була розписана на виконання, на особу, яка опосередковано є зацікавленою стороною .
Цього ж дня, моїм представником(адвокатом Spravar), була написана скарга на бездіяльність слідчого відділу поліції стосовно моєї заяви.
Завдяки адвокату Spravar суд виніс ухвалу задовольнити скаргу та внести мою заяву про кримінальне правопорушення до єдиного реєстру досудових розслідувань.
Зараз ще тривають судові дії, але я впевнена, що завдяки людині, які представляє мої інтереси від Spravar, я доб’юся справедливості, щодо моєї особи, щодо людини, яка просто прийшла до супермаркету та була втягнута у некрасиву гру та фальсифікацію, дуже шкода, що свої недоліки та прорахунки вони вирішили виправити з моєю допомогою.
Ще раз дякую команду професіоналів Spravar, завдяки вам я правді відчуваю себе під захистом.

Марина Г.

Компанія SPRAVAR вже протягом трьох років організовує юридичний супровід нашої діяльності, який допомагає відчути впевненість, захист, безпеку і зосередитися на розвиткові та примноженні бізнесу. Підприємство працює в штатному режимі, має можливість планувати, підвищувати продуктивність, оптимізувати діяльність. Це створило добру ділову репутацію та відкрило шлях до залучення іноземних інвестицій.

Радимо спеціалістів SPRAVAR для вирішення питань безпеки бізнесу, вбачаємо в їх команді надійних партнерів, яким насправді довіряємо!

Ведення агробізнесу в Україні пов’язане з численними ризиками. Один із них – це рейдерське захоплення земель та врожаїв, недобросовісна конкуренція. Ми знаємо про що говоримо, оскільки на собі відчули вплив цих ганебних явищ і зрозуміли, що самотужки можна утриматися на плаву, але для розвитку, планування та гарантованого отримання прибутків потрібен ефективний юридичний захист.

ТОВ «АГРОІНВЕСТ»

В особливо складних правових ситуаціях нам допомагала компанія SPRAVAR, і ми дуже задоволені співпрацею. Спеціалісти, з якими нам довелося працювати, показали себе як досвідчені та відповідальні фахівці, які добре розуміють специфіку нашої діяльності і цінують час, адже всі питання вирішувалися надзвичайно оперативно. За потреби, вони здатні запропонувати сміливі нестандартні рішення.

Ми раді засвідчити високий професійний рівень фахівців компанії SPRAVAR. Сподіваємося на подальшу співпрацю.

Група компаній NOVAAGRO на аграрному ринку Харківської області вже багато років. За цей час в організації діяльності нашого підприємства чи побудові відносин із контрагентами виникало безліч як поточних, так і екстраординарних юридичних питань.

NOVAAGRO, група компаній
З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!