(050) 266 70 92
офіс в Харкові
(050) 641 13 24
офіс в Ізюмі
(093) 348 06 45
офіс в Києві
(050) 161 85 55
офіс в Балаклії
Замовити дзвінок
Захист клієнтів у справах по посадовій недбалості

Захист клієнтів у справах по посадовій недбалості

Зв'яжемося з Вами протягом 5 хвилин
Деякі проекти
з практики компанії
Адвокат АО SPRAVAR успішно відстояла позивача з вимогою о скасуванні постанови інспектора
Стаття 126. Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керування таким транспортним засобом або не пред'явила…..
Детальніше
Допомога адвоката SPRAVAR в отриманні пенсійного страхування
Восени 2021 року до офісу АО «SPRAVAR» звернулася громадянка, яка являється переселенкою, з питанням о пенсійному страхуванні...
Детальніше
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова успішно відстояла відповідача по позову про захист честі,…
Адвокат АО SPRAVAR Альона Новікова, яка очолює Балаклійське відділення об’єднання нещодавно успішно відстояла відповідача по позову про захист…..
Детальніше
Завдяки зусиллям Адвоката SPRAVAR було знято арешт з нерухомого майна
Арешт нерухомого майна - це суттєва проблема, з якою можуть зіштовхнутись його власники. Внаслідок такого арешту власник арештованого нерухомого…..
Детальніше
Захист адвокатів Spravar в справі про службову недбалість
Під службовою недбалістю (ст.367 КК України) слід розуміти невиконання або неналежне виконання службовою особою своїх службових обов'язків через…..
Детальніше
Зусиллями адвоката SPRAVAR підприємцю розблоковано податкову накладну на суму понад 3 млн.…
Протягом тривалого часу суттєвою проблемою для бізнесу є блокування реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних органами…..
Детальніше
Не доводити до суду. Адвокат Микола Лесик домігся закриття справи, за ознаками ст. 286 КК України.
При дорожньо-транспортних пригодах ключове значення мають саме першочергові дії учасників безпосередньо на місці події. Правильне відібрання…..
Детальніше
Адвокатом SPRAVAR Валентином Дудником знято арешт з майна підприємця
Кримінально-правова практика потребує виняткової кваліфікації юриста через особливу складність таких справ. Кожен крок та кожне рішення у даних…..
Детальніше
Введено в дію Закон України щодо захисту інтересів боржників від недобросовісних дій кредиторів…
Одна з найбільш розповсюджених правових проблем, для вирішення якої звертаються до Spravar, – це протидія незаконним діям кредиторів та колекторських…..
Детальніше
Висновок Верховного Суду щодо вимог, які пред’являються до форми заповіту
Касаційний цивільний суд у складі Верховного Суду, розглядаючи справу № 692/1164/18, постановою від 24.03.2021 року роз’яснив вимоги, які висуваються…..
Детальніше
Стягнення майнової та моральної шкоди завданої затопленням квартири
При розгляді справи №716/12945/19 Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду встановив, що цивільне…..
Детальніше
Розірвання договору оренди землі
Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду скасував судові рішення районного та апеляційного судів…..
Детальніше
Правова допомога у вирішенні питання стосовно стягнення грошових коштів за договором поставки
До адвокатського об’єднання Spravar звернувся Фізична особа-підприємець який прохав допомогти у вирішенні питання стосовно стягнення грошових…..
Детальніше
Дострокове розірвання договору оренди приміщення
До юридичної компанії Spravar звернулась приватна медична установа (відповідач), до якої міською радою (позивач) був поданий позов до Господарського…..
Детальніше
Припинення незаконного стягнення коштів з клієнта
До юридичної компанії Spravar звернулась фізична особа в зв’язку зі стягненням з неї коштів на користь банківської установи за виконавчим написом…..
Детальніше
Надання юридичної допомоги з приводу фактичної перевірки підприємства державною податковою…
У квітні поточного року до адвокатського об’єднання звернувся клієнт, який просив надати йому юридичну допомогу з приводу фактичної перевірки…..
Детальніше
Позов про визнання протиправними та скасування 24 рішень комісії Головного управління ДПС у…
Клієнтом адвокатського об'єдання - ТОВ «Х» були складені Розрахунки коригування (далі –РК) кількісних і вартісних показників до податкових накладних…..
Детальніше
Надання правової допомоги у кримінальному провадженні
До адвокатського об'єдання звернулося одне з комунальних підприємств області з проханням про надання правової допомоги у кримінальному провадженні…..
Детальніше
Повернення майна через судове рішення
За юридичною допомогою звернулась фізична особа-підприємець з питанням щодо шахрайських дій з боку посадових осіб Підприємства під час укладання…..
Детальніше
Звільнення клієнта з-під варти
В 2017-2018 році працівниками юрфірми Spravar здійснювався захист гр. Семенова А.В. в ході досудового слідства СУ ГУНП в Харківській області…..
Детальніше

Справи по службовій недбалості

Адвокатське об'єднання Spravar пропонує скористатися компетентною і кваліфікованою допомогою наших юристів в кримінальному діловодстві по посадовій недбалості. Кожному громадянину України гарантовано право на захист його інтересів у всіх судових інстанціях по всіх адміністративних або кримінальних справах по службовій недбалості.

Юристи Spravar нададуть вам надійний захист на всіх етапах діловодства. Ми проведемо повний і детальний аналіз всіх наявних документів і всієї доказової бази. Підготуємо стратегію захисту з перспективою найбільш вигідного рішення на користь нашого клієнта. Наші юристи перевірять законність висунутих звинувачень, вивчать всі складені документи, протоколи і при необхідності оскаржать їх. Адвокати Spravar на кожному етапі справи будуть прикладати максимум зусиль, щоб рішення було винесено на користь нашого клієнта.

Захист клієнтів у виробництвах по службовій недбалості або неналежне виконання посадових обов'язків, в т.ч. підробці документів, від Spravar дозволить вам розраховувати на найбільш вигідне рішення для вас.

Службова недбалість - це невиконання або неналежне виконання своїх прямих службових обов'язків посадовою особою. Службова недбалість, яка завдала істотної шкоди правам, свободам та інтересам окремих громадян, державним чи громадським інтересам, або інтересам окремих юридичних осіб, - карається штрафом від 2000 до 4000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Якщо ж службова недбалість призвела до тяжких наслідків, то покарання може бути у вигляді позбавлення волі на термін від 2 до 5 років з позбавленням права займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з штрафом від 250 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

При пред'явленні обвинувачення в службовій недбалості по ст. 367 КК дії, які інкримінуються повинні бути конкретно вказані. Якщо зазначені дії не входять в коло обов'язків посадової особи, то навіть якщо вони заподіяли будь-які збитки, такі дії не можуть бути кваліфіковані за ст. 367 КК. Важливо пам'ятати, що службова недбалість не може пред'являтися посадовій особі, якщо для виконання його обов'язків не було всіх необхідних умов, або посадова особа була поставлена в такі умови, при яких виконання прямих посадових обов'язків було неможливим. При наявності будь-яких поважних об'єктивних чи суб'єктивних причин, посадова особа не може відповідати за ст. 367 КК. До таких причин можуть бути віднесені недолік знань, низький рівень кваліфікації, неможливість фізично встигнути вчасно виконати всі покладені на посадову особу обов'язки.

Стаття 367 КК містить загальну норму про відповідальність за посадову недбалість. Також в КК України є ще кілька спеціальних норм про відповідальність за посадову недбалість: 271, 272, 273, 426 КК. Пріоритет при кваліфікації справи буде віддаватися цим спеціальним нормам, а не ст. 367 КК.

Досвідчені юристи адвокатського об'єднання Spravar гарантують вам якісний захист у справах про посадову недбалість. Ми підготуємо надійну стратегію захисту ваших інтересів в суді і оцінимо, на етапі звернення і вивчення матеріалів справи, шанси на найбільш позитивне підсумкове рішення по вашій справі.

З'явилися питання?
Заповніть форму і ми передзвонимо протягом 5 хвилин!